Інтерфакс-Україна
16:41 03.09.2015

Україна має намір платити українцям цінними паперами за рішеннями ЄСПЛ

1 хв читати
Україна має намір платити українцям цінними паперами за рішеннями ЄСПЛ

Україна має намір оформити зобов'язання за рішеннями Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) на користь громадян України цінними паперами, заявляє міністр юстиції Павло Петренко.

"Україна розуміє, що має виконувати свої зобов'язання. І фактично уряд, президент та парламент мають знаходити механізм виконання цих рішень, які ухвалені Європейським судом", - сказав міністр під час презентації реформування судової системи в Києві в четвер.

Глава Мін’юсту наголосив, що такий механізм уже опрацьовано. "Йдеться про те, що держава випустить відповідні державні боргові цінні папери, які людина матиме право отримати в рахунок погашення своїх вимог", - пояснив П.Петренко.

Він розповів, що деякі країни вже застосували такий механізм погашення боргів перед своїми громадянами за рішеннями ЄСПЛ.

"Нині ми опрацьовуємо цей механізм. Він пройшов відповідне експертне погодження з представниками Ради Європи, і я сподіваюся, що парламент ухвалить ці пропозиції", - підсумував глава Мін’юсту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

У Краматорську через обстріл зруйновано котельню, що обслуговувала один з мікрорайонів міста

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА