Інтерфакс-Україна
17:48 04.09.2015

СБУ блокувала майже 2 млн грн на рахунках ватажка "Оплоту"

1 хв читати
СБУ блокувала майже 2 млн грн на рахунках ватажка "Оплоту"

Співробітники Служби безпеки України блокували кілька банківських рахунків, якими користувався ватажок угруповання "Оплот" Євгеній Жилін, повідомляє прес-служба СБУ в п'ятницю.

"Терорист переоформив рахунки на близьких родичів, але й далі мав до них доступ і використовував ці кошти для фінансування свого незаконного збройного угруповання "Оплот", - зазначено в повідомленні.

Співробітники СБУ спільно з Державною службою фінансового моніторингу України блокували на рахунках родичів бойовика у банківських установах понад 1,75 млн грн.

У повідомленні зазначено, що правоохоронці продовжують роботу з виявлення інших можливих джерел фінансування "Оплоту" і незаконних збройних формувань т.зв. ДНР/ЛНР.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц оголосив свій візит до Києва, а також лідерів Франції, Польщі та Британії

Єрмак: створення Спецтрибуналу за злочин агресії проти України це більше, ніж політична заява

ЄС спрямував €1 мільярд з надприбутків від російських активів на оборонну промисловість України - Умєров

Український павільон DAKH: Vernacular Hardcore відкрився на Biennale Architettura 2025 у Венеції

Умєров обговорив на зустрічі із делегацією Міноборони ФРН посилення системи ППО та перспективи співробітництва у сфері ОПК

На фронті від початку доби відбулось 162 зіткнення - Генштаб

Насіров вийшов з-під варти під внесену за нього заставу в 40 млн грн - ЗМІ

За дві доби "перемир'я" РФ не припинила обстрілювати Сумщину, загинули троє цивільних та семеро поранені - ОВА

МЗС України: Україна розцінює присутність лідерів іноземних держав на параді в Москві як недружній крок

Посольство США попереджає про загрозу значної повітряної атаки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА