Інтерфакс-Україна
15:20 05.09.2015

Концентрація шкідливих речовин у повітрі Києва, в межах норми, але ввечері знову може утворитися смог

1 хв читати
Концентрація шкідливих речовин у повітрі Києва, в межах норми, але ввечері знову може утворитися смог

Перевищення концентрацій вмісту шкідливих речовин в атмосферному повітрі Києва станом на ранок суботи не зафіксовано, повідомляється на сайті Головного управління Державної СЕС у Києві.

"Станом на 9.00 5 вересня після зміни погодних умов на території Києва не зареєстровано перевищення максимально разових гранично допустимих концентрацій вмісту шкідливих речовин в атмосферному повітрі", - йдеться в повідомленні.

Водночас у зв'язку з незавершенням ліквідації пожежі торфовищ у Київській області зберігається можливість формування смогу під час інверсії температури і зміни вітру, зокрема, ввечері з 20.00 до 23.00.

Ситуація перебуває на контролі Держсанепідслужби.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Понад 56 тис українських військових пройшли вишкіл у Великій Британії - міністр оборони Нідерландів

Сім житлових будинків у Сумах пошкоджені внаслідок атаки росіян - Григоров

Конгрес США готовий ввести санкції та мита проти РФ – сенатор Грем

Трамп має намір зустрітися з Путіним, а відразу після цього – з Путіним і Зеленським – ЗМІ

Трамп оцінив розмову Віткоффа з Путіним як більш продуктивну, ніж очікувалося - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 113 ворожих атак - Генштаб

Володимир Зеленський обговорив проблеми прифронтових територій із головами територіальних громад Сумської області

Зеленський обговорив з міністром і військовими плани Міноборони

Пожежі в дачному секторі в Сумах внаслідок удару росіян

Кіберполіція повідомила про підозру учаснику транскордонної злочинної групи, яка заробляла на договірних іграх

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА