Інтерфакс-Україна
11:48 07.09.2015

МВФ вражений успіхами України у проведенні реформ – Лагард

1 хв читати
МВФ вражений успіхами України у проведенні реформ – Лагард

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард під час свого візиту в Україну сказала, що фонд вражений прогресом проведення реформ, якого досягла Україна.

"Я дуже вражена тим прогресом, якого було досягнуто за останні кілька місяців. Україна здивувала світ, досягнувши того, що вона змогла досягти за такий короткий час", - сказала вона.

За словами директора-розпорядника МВФ, Україні в складних умовах вдалося досягти макроекономічної стабілізації, яка зараз і далі зміцнюється, і отримати економіку, яка показує ознаки відновлення.

К.Лагард позитивно відзначила успіхи української влади у стабілізації валютного ринку, реформах у банківському секторі, в реструктуризації боргових зобов'язань, у створенні структур, які боротимуться з корупцією.

Водночас директор-розпорядник МВФ відзначила важливість досягнення порозуміння між владою, яка проводить реформи, і громадянами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили 162 окупанти на Покровському напрямку - Генштаб

Негода на Харківщині спричинила затримки низки поїздів далекого сполучення — УЗ

РФ атакувала дронами Шосткинську громаду на Сумщині, горять нежитлові приміщення — ОВА

Зеленський очікує від Ради швидкого розгляду законопроєктів про множинне громадянство та міжнародні угоди

Сили оборони відбили з початку доби 151 ворожу атаку - Генштаб

Запоріжжя: Масштабна пожежа в п’ятиповерховому будинку – 9 постраждалих, серед них діти

Негода в Харкові: Троє постраждалих через обвал даху, загибла жінка та травмована дитина

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА