Інтерфакс-Україна
15:45 07.09.2015

Глава МЗС України отримав від Могеріні запевнення в підтримці ЄС виконання Мінських угод

1 хв читати
Глава МЗС України отримав від Могеріні запевнення в підтримці ЄС виконання Мінських угод

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив журналістам у понеділок у Брюсселі, що під час зустрічі з главою дипломатії ЄС Федерікою Могеріні обговорював долю утримуваних у Росії Надії Савченко, Олега Сенцова та Олександра Кольченка.

За словами міністра, він також отримав запевнення Ф.Могеріні в підтримці та "чіткі сигнали солідарності з Україною" в тому, що стосується виконання Мінських угод.

"Ми домовилися про порядок подальших кроків, про те, як ЄС підтримуватиме реалізацію мінського процесу, і яким чином ми взаємодіятимемо з ЄС у плані ефективної підготовки до імплементації угоди про асоціацію, особливо в тому, що стосується поглибленої зони вільної торгівлі", - сказав П.Клімкін.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА