Інтерфакс-Україна
13:23 10.09.2015

Протягом 1-2 місяців МВС має намір запустити відкриту базу даних банківських карток, що використовуються шахраями

1 хв читати
Протягом 1-2 місяців МВС має намір запустити відкриту базу даних банківських карток, що використовуються шахраями

Міністерство внутрішніх справ України планує створити базу даних банківських карток, що використовуються шахраями, повідомив на брифінгу в четвер у Києві начальник управління із боротьби з кіберзлочинністю МВС Сергій Демедюк.

"Скоро на нашому сайті ми введемо базу даних всіх банківських карток, які були нами встановлені, що використовуються шахраями і перебувають у "сірому списку", - сказав він.

Тобто, за словами С. Демидюка, йтиметься про ті картки, які, як підозрює міліція, використовуються в шахрайських схемах, а також про номери мобільних та міських телефонів, які шахраї використовують для вчинення злочинів.

Він повідомив, що ця база даних може з'явитися протягом двох місяців. "Зараз на стадії тестування. Якщо тести пройдуть успішно, вона буде, фактично, протягом місяця", - розповів начальник управління.

За його словами, інформацію в цю базу даних вноситимуть як працівниками міліції, так і самі банки, і її буде синхронізовано з банківськими установами.

Також С. Демидюк додав, що ця база даних може бути використана для перевірки інформації при проведенні фінансових операцій, тобто людина, що здійснюватиме ту чи іншу операцію через невідомий їй ресурс або за якимось оголошення, зможе перевірити дані, які пропонуються для оплати, а також перевірити дані телефонів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Захисники України в ніч на 14 січня знищили або подавили 90 зі 116 засобів повітряного нападу росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 1247 ворожих цілей

Генштаб зафіксував впродовж доби 171 бойове зіткнення

Енергопостачання та опалення в Кривому Розі після масованої нічної атаки ворожих БпЛА відновлено

Двом громадянам України у Німеччині пред'явили звинувачення у намірі здійснити диверсію за наказом спецслужб РФ

Окупанти втратили впродовж доби 990 військовослужбовців - Генштаб

14 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

МЗС РФ викликало посла Польщі щоб заявити протест проти затримання російського археолога

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА