Інтерфакс-Україна
13:45 10.09.2015

Уряд України вирішив виділити Фонду гарантування вкладів 21,5 млрд грн

1 хв читати
Уряд України вирішив виділити Фонду гарантування вкладів 21,5 млрд грн

Кабінет Міністрів України вирішив виділити Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) 21,5 млрд грн для подальшого забезпечення виплат вкладникам, повідомив директор-розпорядник ФГВФО Костянтин Ворушилін.

"Нещодавно Кабмін ухвалив постанову про виділення фонду 21,5 млрд грн", - сказав він під час зустрічі з журналістами в Києві в четвер.

К. Ворушилін наголосив, що на сьогодні Фонд повністю забезпечений засобами для вирішення окреслених перед ним завдань.

Він також повідомив, що загальний обсяг зобов'язань ФГВФО з виплат вкладникам 56 неплатоспроможних банків становить 61,5 млрд грн, з них у 2015 році вкладники отримали 31,65 млрд грн, а загальна сума виплат у 2014-2015 рр. становила 45,6 млрд грн. Заплановані в 2015 році виплати вкладникам становлять 46,31 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Треба досягти реального миру, який буде тривалим, а не стане ще однією паузою між російськими вторгненнями

Американська сторона запропонувала Україні гарантії безпеки у форматі 5 статті - джерело

Україна повинна мати гарантії безпеки і сама прийматиме рішення щодо своєї території – заява європейських лідерів

Путін занадто багато разів брехав у минулому, стратегія миру через силу залишається нашим пріоритетом – Сибіга

Зеленський планує в понеділок у Вашингтоні обговорити з Трампом усі деталі по завершенню війни

В Україні очікуються грози, з понеділка у західних і північних областях буде прохолодніше

Спочатку має бути припинення вогню, а потім перемовини, – Лещенко

Європейські лідери підготували спільну заяву за результатами перемовин на Алясці – Туск

Трамп заявив про домовленість укласти мирну угоду, а не тимчасове перемир’я

Стубб вказав на важливість гарантій безпеки для України після інформування Трампа щодо переговорів на Алясці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА