Інтерфакс-Україна
15:55 13.09.2015

Аваков назвав 7 листопада днем припинення існування "старої міліції" - ЗМІ

2 хв читати
Аваков назвав 7 листопада днем припинення існування "старої міліції" - ЗМІ

Починаючи з 7 листопада в Україні не буде старої міліції, її замінить нова поліція, глава МВС Арсен Аваков у Чернігові у неділю під час презентації набору до нової поліції, пише "Українська правда".

"До кінця року в Україні буде 6-7 тис. поліцейських, загалом - близько 152 тисяч", - зазначив глава МВС.

Міністр зазначив, що "це не означає, що всіх, зокрема найкращих співробітників - "під ніж", головне - перезавантаження смислів".

За його словами, всі процеси реформування запускаються у 2015 році, але до кінця року вони не завершаться.

Аваков також зазначив, що до кінця року на поліцію передбачено спрямувати близько 140 млн грн, відповідні зміни до держбюджету має внести парламент. Також необхідну допомогу і підтримку Україні надають іноземні партнери з США, Канади, Японії та ЄС.

У свою чергу, перший заступник міністра Ека Згуладзе уточнила, що буде проведено кадровий аудит співробітників системи МВС, де будуть оцінювати не лише кваліфікація працівників, а й їхні моральні якості.

Як повідомлялося, наприкінці серпня А.Аваков повідомив дату появи нової патрульної поліції в містах України. Зокрема, у Харкові перші патрульні складуть присягу і заступлять на службу 26 вересня, в Миколаєві - 19 грудня, у Луцьку нова патрульна поліція почне працювати 21 грудня, в Ужгороді та Мукачевому – 23 грудня, в Хмельницькому та Дніпропетровську - 26 грудня.

Крім цього А.Аваков розповів про старт набору в нову патрульну поліцію ще у 20 містах країни: Івано-Франківськ – 3 вересня, Вінниця – 6 вересня, Чернігів – 13 вересня, Херсон – 15 вересня, Черкаси – 21 вересня, Кременчук – 21 вересня, Полтава – 23 вересня, Слов'янськ, Краматорськ – 26 вересня, Житомир – 2 жовтня, Чернівці – 4 жовтня, Рівно – 6 жовтня, Запоріжжі – 10 жовтня, Тернопіль – 14 жовтня, Кіровоград – 22 жовтня, Кривий Ріг – 22 жовтня, Сєверодонецьк, Лисичанськ – 29 жовтня, Маріуполь – 5 листопада, Суми – 7 листопада.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна розраховує, що 19-й пакет санкцій ЄС стосуватиметься капітанів тіньового флоту РФ та ВПК, – радник Зеленського

Окупанти завдали удару по центру Сум, попередньо без постраждалих, вибито близько 50 вікон

Початок тижня в Україні буде теплим, на півдні спека, майже скрізь дощі з грозами

Окупанти 19 разів обстріляли міста і села Донецької області за добу, загинули 2 мирних жителів

Окупанти майже 70 разів обстріляли міста і села Сумської області, загинули 2 мирних жителів, 4 поранені

ППО ліквідувала 78 з 83 ворожих БпЛА

Зеленський в День медика: Завдяки вам життя продовжується

Два тіла знайшли на місці зруйнованого в Степногірську будинку

Через російські обстріли на Херсонщині вісім постраждалих, серед них дитина

Падіння уламків ворожих БпЛА спричинили пошкодження житлової інфраструктури на Полтавщині - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА