Інтерфакс-Україна
11:31 14.09.2015

Українські військові знешкодили "комбіноване" мінне поле біля Маріуполя

1 хв читати
Українські військові знешкодили "комбіноване" мінне поле біля Маріуполя

Військовослужбовці Збройних сил України виявили і знешкодили мінне поле поблизу с.Гнутового (Маріупольський район, Донецька область), повідомляється на сайті Міністерства оборони України.

"Мінне поле було закладене фахівцями з високою професійною підготовкою. Його знайшли за певними ознаками і помилками ворожих мінерів. Примітно те, що це "пекельне поле" було "комбінованим". Разом з протитанковими були закладені протипіхотні міни, які заборонені міжнародними конвенціями", - йдеться в оприлюдненому в понеділок повідомленні.

У Міноборони наголошують, що в інженерних підрозділах ЗСУ таких боєприпасів немає. "Наша держава вже давно приєдналася до міжнародних конвенцій із заборони застосування певних видів зброї та боєприпасів", - заявляють у відомстві.

Загалом було знешкоджено 14 мін різної конфігурації, інші були знищені спецзасобами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нова зустріч у форматі "Рамштайн" відбудеться в Брюселі – Зеленський

РФ вже майже тиждень веде війну після перемовин у Джидді, потрібно ще більше активізувати дипломатію

Обмеження енергопостачання планується 17 березня для промисловості та бізнесу протягом дня

Окупанти втратили понад 100 тис. осіб з початку року, повідомив Сирський

МЗС Туреччини нагадало про незаконність анексії Криму у річницю незаконного "референдуму"

Внаслідок ворожих обстрілів Харківщини постраждали 4 мирних мешканці - ОВА

Сибіга наступним тижнем відвідає Індію, де прийме участь в крупному геополітичному форумі Raisina Dialogue

Генштаб ЗСУ: Гнатова призначено з метою покращення якості управління військами

Начальником Генерального штабу ЗСУ призначено генерал-майора Гнатова - Умєров

Зеленський призначив Гнатова начальником Генерального штабу Збройних Сил України

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА