Інтерфакс-Україна
17:21 15.09.2015

У Мар’їнському районі дві жінки дістали поранень унаслідок підривання на розтяжці

1 хв читати
У Мар’їнському районі дві жінки дістали поранень унаслідок підривання на розтяжці

Біля села Березове Мар’їнського району Донецької області дві жінки дістали тілесних ушкоджень, підірвавшись на розтяжці, повідомляє прес-служба облуправління міліції.

"Попри застереження міліції про небезпеку сходити з траси в зоні поблизу лінії зіткнення жінки, 1950 і 1966 років народження, які рухалися з Донецька до Волновахи, відійшли в посадку і наткнулися на вибуховий пристрій. Повідомлення про подію надійшло до міліції близько 11:20", - йдеться в повідомленні прес-служби ГУ МВС України в Донецькій області, оприлюдненому у вівторок.

Як зазначено, внаслідок вибуху постраждалі дістали осколкових поранень переважно поперекової області та кінцівок. Жінок доправили до лікарні м. Волновахи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кислиця заявив про прогрес в переговорах про гарантії безпеки для України зі США та європейськими союзниками - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 124 ворожі атаки - Генштаб

Зеленський: Розраховуємо на швидке ухвалення 19 пакета санкцій

Сили оборони просунулися на добропільському напрямку на 3-7 км, знищили 1,3 тис. окупантів

Уряд Естонії запросив консультації з НАТО, а естонське МЗС вручило ноту протесту РФ через чергове порушення повітряного простору

Зеленський: Порушення винищувачами РФ повітряного простору Естонії – системна кампанія проти ЄС і НАТО

Стефанішина обговорила з Келлогом українсько-американські ініціативи, зокрема угоду про дрони

Подружжя загинуло в Гуляйполі внаслідок удару російського дрона по автівці

Зеленський підписав указ про створення Офісу війського омбудсмана, призначив на посаду Решетилову

Зеленський обговорив з головою МЗС Литви спільне оборонне виробництво та допомогу у відбудові та розмінуванні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА