Інтерфакс-Україна
18:14 15.09.2015

Копенгаген виділить $10 млн на створення органів із боротьби з корупцією в Україні

1 хв читати
Копенгаген виділить $10 млн на створення органів із боротьби з корупцією в Україні

Міністр закордонних справ Данії Крістіан Єнсен повідомив, що керівництво його країни ухвалило рішення про виділення Україні $10 млн на проведення реформ, спрямованих на боротьбу з корупцією.

"Данія підтримує Міністерство юстиції (України - ІФ), тому що це найважливіше міністерство в проведенні реформ, оскільки жодну реформу не можна провести, якщо не побороти корупції. Сьогодні ми погодили виділення $10 млн (або EUR8 млн) для України за проектом цих реформ", - сказав К.Єнсен в Києві у вівторок.

При цьому данський міністр наголосив, що немає ніяких умов фінансування Данією цих реформ у рамках програми "Хороше управління та права людини".

"Ми це робимо тому, що бачимо і відчуваємо, що український уряд хоче проводити реформи", - додав К.Єнсен.

У свою чергу глава Мін’юсту України Павло Петренко висловив сподівання, що в четвер парламент ухвалить пакет законів щодо боротьби корупцією.

"Йдеться про створення спеціального органу, який займатиметься управлінням та розшуком активів, отриманих шляхом корупційних злочинів. На становлення саме цих інституціональних органів, до яких буде довіра, наші міжнародні партнери виділяють цю технічну допомогу", - сказав П.Петренко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія модернізувала ракети "Іскандер-М", тепер їх збивати складніше – речник ПС ЗСУ

Пентагон заперечив, що США планують вивести свої війська з Південної Кореї

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки нічної російської повітряної атаки на Київ

Штормове попередження оголошене на понеділок у 6 областях України через грози, град та шквали

Порошенко подав до суду на секретаря РНБО Литвиненка за внесення змін в санкційний указ проти нього – адвокат

Поліція оштрафувала на 340 грн велосипедистку, яка в Києві проїхала на червоне світло

Профільний комітет Ради триматиме на контролі ситуацію в Лаврі та Софії Київській - Потураєв

Київський Blockbuster Mall отримав незначні пошкодження під час нічної атаки

До України з полону повернулися 307 військовослужбовців – президент

В Києві були госпіталізовані 3 з 14 постраждалих вночі, одного вже виписали – мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА