Інтерфакс-Україна
18:24 15.09.2015

Савченко має намір звернутися до КС РФ, щоб присяжні могли розглядати справи жінок, яких обвинувачують за тяжкими статтями

1 хв читати
Савченко має намір звернутися до КС РФ, щоб присяжні могли розглядати справи жінок, яких обвинувачують за тяжкими статтями

Українська льотчиця Надія Савченко, обвинувачена у справі про вбивство російських журналістів, має намір звернутися до Конституційного суду Росії для того, щоб справи жінок, яких обвинувачують у Росії у вчиненні тяжких злочинів, могли розглядати присяжні.

"Савченко хоче йти до Конституційного суду", - повідомив журналістам її адвокат Ілля Новиков у вівторок.

Він пояснив, що, згідно з чинним законодавством, жінки не можуть бути засуджені до довічного ув'язнення, а значить, їхні справи не можуть розглядати колегії присяжних.

"Сьогодні ми заявляли клопотання про суд присяжних. Ми розуміли, що в ньому відмовлять, але це було необхідно для того, щоб звернутися до Конституційного суду", - сказав адвокат.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА