Інтерфакс-Україна
13:51 16.09.2015

Половина підвідомчих Мінрегіону держпідприємств збиткові

1 хв читати
Половина підвідомчих Мінрегіону держпідприємств збиткові

Із підвідомчих Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства станом на вересень 2015 року 65 державних підприємств збитковими є 32, розмір збитків за перевіреними ДП перевищує 50 млн грн.

Такі дані наводить Мінрегіон у вівторок із посиланням на начальника управління взаємодії з органами держвлади і роботи з підвідомчими організаціями відомства Руслана Анфілова.

"Фактично ми маємо 19 прибуткових підприємств, 32 – збиткових та одне підприємство на межі збитковості, 13 – у стадії ліквідації ", - наведено в повідомленні слова Р.Анфілова.

При цьому він зазначив, що, згідно з результатами перевірки фінансової та господарської діяльності держпідприємств, виявлено численні порушення: умисне доведення підприємств до банкрутства, незаконне привласнення державного майна тощо.

"Орієнтовний збиток від завданої шкоди на перевірених підприємствах становить понад 50 млн грн", - сказав він.

За словами Р.Анфілова, для виправлення ситуації та стабілізації роботи підвідомчим ДП необхідно повністю реформувати їхню систему управління.

Р.Анфілов додав, що Мінрегіон планує продовжити роботу щодо оптимізації структур підприємств і боротьби з корупцією, а також оприлюднити всі фінансові звіти і плани компаній, залучити міжнародних експертів, представників громадськості та профспілок.

Як повідомлялося з посиланням на Мінрегіон, відомство здійснило перевірки і виявило суттєві порушення в діяльності дев'яти підвідомчих держпідприємств, розташованих у Києві, Львові, Одесі та Запоріжжі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Хуртовини та ожеледиця можуть ускладнити роботу підприємств і транспорту в п'ятницю – Укргідрометцентр

200 тис. абонентів Дніпропетровщини знову зі світлом після обстрілів – "ДТЕК"

Танкер Elbus атаковано БпЛА біля берегів Туреччини – ЗМІ

Мін'юст є учасником 9 погоджених урядом експериментальних проєктів, а МЗС - координатором одного проєкту

Снігопади очікуються в Україні в найближчі дні, на південному сході – дощі, у суботу різке похолодання

Мер Дніпра заявив про надзвичайну ситуацію в місті

У Кривому Розі без світла вже 39 тис. абонентів, без тепла 2,5 тис. багатоповерхівок – Вілкул

Уже 63 університети підтвердили впровадження "зимового вступу" на "нульовий курс" - Міносвіти

ДБР: комвзводу на Донеччині незаконно виплачував "бойові", як і його підозрюваний попередник

Дмитрієв перебував у Парижі під час або на день пізніше зустрічі Коаліції охочих - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА