Інтерфакс-Україна
17:12 16.09.2015

Жебрівський закликає уряд Данії допомогти з мікрокредитуванням бізнесу на Донбасі

1 хв читати
Жебрівський закликає уряд Данії допомогти з мікрокредитуванням бізнесу на Донбасі

Демонополізація економіки Донбасу сприятиме формуванню громадянського суспільства в регіоні, переконаний голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

Як повідомляє прес-служба адміністрації в середу, про це він заявив під час офіційної зустрічі в Краматорську з міністром закордонних справ Данії Крістіаном Єнсеном.

"Підвалини демократії - це малий і середній бізнес у достатньо великій кількості. На сьогодні на контрольованій українською владою території Донецької області зареєстровано понад 16 тис. юридичних осіб. При цьому 120 із них дають понад 80% ВВП всєї області. Для впровадження незворотності процесу формування громадянського суспільства Донбасу необхідна демонополізація економіки", - наголосив голова області.

Під час зустрічі П.Жебрівський звернувся до уряду Данії з проханням допомогти в питанні мікрокредитування донецького малого та середнього бізнесу. "Ми не говоримо про гранти, йдеться про позики під низькі відсотки, оскільки українські банки кредитують під 25% річних. Це унеможливлює створення нового бізнесу", - наголосив голова адміністрації.

П.Жебрівський також повідомив, що обласна влада формує пакет інвестиційних пропозицій і запрошує вкладати гроші в Донецьку область. "Безумовно, інвестиції ризиковані, проте профіт достатньо високий. Нам потрібна нова економіка, і ми готові гарантувати безпеку данських бізнесменів, які вирішать вкладати фінансові ресурси в розвиток Донбасу", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

5 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

У Чорному морі – один ворожий корабель - ВМС ЗСУ

П'ятеро мирних жителів загинули внаслідок атаки ворожих дронів по Прилуках - ОВА

Кількість постраждалих у Харкові внаслідок удару російських дронів зросла до 17 - Синєгубов

Вже 11 постраждалих, у тому числі дві дитини – внаслідок удару російських дронів по Харкову - Терехов

Фонд зі США може стартувати з проєктів щодо графіту, титану та літію - зустріч Свириденко з Бессентом

Кількість постраждалих внаслідок атаки російських дронів у Харкові зросла до восьми - Терехов

Четверо цивільних постраждали внаслідок атаки ворожих БпЛА по Харкову – Синєгубов

Рада оновила Бюджетний кодекс для угоди з США щодо мінералів та надала пільги для дронів на оптоволокні

Контейнери зі зброєю та боєприпасами, знайдені у Польщі були призначені для України - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА