Інтерфакс-Україна
14:39 17.09.2015

"Укроборонпром" почав підготовку фахівців ОПК на курсах оборонної стандартизації НАТО

1 хв читати
"Укроборонпром" почав підготовку фахівців ОПК на курсах оборонної стандартизації НАТО

Держконцерн "Укроборонпром" розпочав підготовку фахівців української оборонної промисловості на курсах стандартизації НАТО.

Як повідомляє в середу прес-служба держконцерну, на сьогодні організований на початку року офісом зв'язку НАТО в Україні у рамках Трастового фонду альянсу з логістики і стандартизації курс уже пройшли понад 50 фахівців провідних оборонних підприємств-учасників "Укроборонпрому", отримавши відповідні сертифікати.

Як уточнюють у держконцерні, одна з ключових тем курсу - впровадження технічних стандартів НАТО у виробництво оборонної продукції. За згодою сторін, уже найближчим часом його тематика буде розширена: планується доповнити курс підготовки питаннями держзабезпечення якості ВВТ, зокрема порядку контролю якості озброєння на всіх етапах життєвого циклу.

Робота з підготовки загальної організації стандартизації НАТО і практичного застосування стандартів альянсу в оборонне виробництво буде продовжена, йдеться в повідомленні.

Згідно з озвученими на початку року "Укроборонпромом" планами, держконцерн планує забезпечити переведення виробництва ВВТ на стандарти НАТО в повному обсязі до кінця 2018 року.

За сприяння групи НАТО з кодифікації, що на початку року провідні підприємства "Укроборонпрому" отримали доступ до Головного каталогу НАТО логістики (NATO Master Catalogue of References for Logistics).

У серпні ремзавод літаків сімейства "Атонов", що входить в "Укроборонпром", отримав сертифікат відповідності стандартам НАТО.

За домовленістю з альянсом, Україна також приєднається до системи закупівель озброєнь, що діє для країн-членів НАТО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Захисники України в ніч на 14 січня знищили або подавили 90 зі 116 засобів повітряного нападу росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 1247 ворожих цілей

Генштаб зафіксував впродовж доби 171 бойове зіткнення

Енергопостачання та опалення в Кривому Розі після масованої нічної атаки ворожих БпЛА відновлено

Двом громадянам України у Німеччині пред'явили звинувачення у намірі здійснити диверсію за наказом спецслужб РФ

Окупанти втратили впродовж доби 990 військовослужбовців - Генштаб

14 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

МЗС РФ викликало посла Польщі щоб заявити протест проти затримання російського археолога

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА