Інтерфакс-Україна
17:14 23.09.2015

Порошенко підписав закон про ратифікацію договору про надання кредиту для модернізації Бортницької станції

2 хв читати

Президент України Петро Порошенко підписав закон про ратифікацію міжурядової угоди між Кабінетами Міністрів України і Японії про залучення близько $900 млн кредитних коштів для реалізації проекту реконструкції Бортницької станції аерації (біля Києва).

Як повідомляє прес-служба глави Української держави, в середу П.Порошенко підписав закон "Про ратифікацію Договору (у формі обміну нотами) між урядом України та урядом Японії про надання кредиту для реалізації проекту модернізації Бортницької станції очищення стічних вод у рамках реалізації проекту "Реконструкція споруд очищення стічних каналізаційних вод і будівництво технологічної лінії з обробки й утилізації опадів Бортницької станції аерації".

Вказаний договір, зазначено в повідомленні, складений 6 червня 2015 р., передбачає залучення Кабінетом Міністрів України кредиту в розмірі до 108 млрд 193 млн ієн (близько $900 млн) від Японського агентства міжнародної співпраці.

"Договір набуде чинності з дати отримання урядом Японії повідомлення від уряду України про завершення усіх необхідних внутрішньодержавних процедур", - повідомили в прес-службі президента.

Як повідомлялося, Верховна Рада України ратифікувала відповідний договір 2 вересня 2015 року.

У рамках проекту модернізації планується провести технічне переоснащення споруд другого і третього блоків з метою забезпечення якісного очищення всього об'єму стічних вод на період будівництва нового першого блоку з облаштуванням систем дезодорації повітря від споруджень блоків; будівництво цеху механічного зневоднення опадів стічних вод; будівництво технологічної лінії утилізації опадів стічних вод; будівництво нового 1-го блоку.

Згідно з пояснювальною запискою, договір передбачає термін кредитування 40 років з відстроченням платежу за кредитом і відсотками за користування на 10 років. Відсоток за користування кредитом визначено в розмірі 0,1%. Генеральним підрядником виступатиме японська компанія, а обсяг товарів японського виробництва, використаних під час реалізації проекту, має бути не менш ніж 30% вартості контракту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна розглядає членство в ЄС як частину гарантій безпеки з боку країн Європи - Зеленський

Міносвіти: 19 закладів освіти отримали сучасну агротехніку в межах проекту з JICA

Рада надала право центрам рекрутингу ЗСУ вести реєстр призовників

У Києві чоловік підпалив відділення Укрпошти, вважаючи, що допомагає СБУ

Ветерани можуть стати рушієм повоєнного економічного зростання України та основою нових еліт, вважає Залужний

Міністр оборони Великої Британії оголосив про інвестицію 600 млн фунтів стерлінгів на ППО для України

Росіянина, який катував цивільне населення під час окупації Липецької ОТГ, заочно засуджено до 12 років ув’язнення

Зеленський: Путін вірить лише в силу та гроші, тому російські активи можуть і повинні бути використані для захисту від агресії Росії

Україна, Молдова та Нідерланди першими підписали Конвенцію про компенсаційну комісію для України

СБУ та Нацполіція затримали одну із керівниць окупаційного Центру зайнятості "ДНР"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА