Інтерфакс-Україна
13:55 24.09.2015

Меркель вважає міграційну кризу викликом для всього світу

2 хв читати
Меркель вважає міграційну кризу викликом для всього світу

Успішне подолання цієї міграційної кризи можливо лише спільними зусиллями Євросоюзу з США, Росією і державами Близького Сходу, заявила в четвер канцлер ФРН Ангела Меркель.

Виступаючи в бундестазі, А. Меркель закликала до глобальних зусиль із боротьби з масовою втечею людей з рідних місць. Ще ніколи з часів Другої світової війни не було стільки біженців, як зараз, і це - виклик не лише для Європи, але і для всього світу, заявила вона.

За словами канцлера, для подолання нинішньої міграційної кризи кожен регіон повинен внести свій внесок, і що серйозніше до цього виклику поставляться, то швидше буде знайдено рішення.

А. Меркель зазначила, що передусім Євросоюз має проявляти гуманність стосовно до біженців.

"Підхід до нинішньої кризи на довгі роки визначить долю нашого континенту. ЄС - це спільнота, яка ґрунтується на спільних цінностях, правових нормах і відповідальності. В Європі необхідно дотримуватися мінімальних стандартів у сфері прийому та забезпечення біженців, а також розгляду клопотань про притулок", - сказала глава німецького уряду, яку цитує радіостанція "Дойче велле".

Коментуючи рішення країн ЄС про розподіл 120 тис. нелегалів з держав-членів Євросоюзу, А. Меркель зазначила, що це - лише перший етап.

"Я глибоко переконана в тому, що Європа потребує не лише такого вибіркового переселення, але і в розробці постійної системи справедливого розподілу біженців між країнами-членами ЄС. Перший крок зроблено, але ми ще далекі від того, що необхідно зробити", - наголосила канцлер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Марганці 54 постраждалих від удара дрона по автобусу, 31 у лікарні

Внаслідок удару ворожого БпЛА по Чугуєву постраждав мирний перехожий – прокуратура

Південна Корея передала партію інженерної техніки для ДСНС України

Трамп: Заяви про юридичне невизнання Україною окупації Криму шкодять мирним переговорам з РФ

Кондратюк про акт вандалізму на могилі воїнів УПА в Польщі: Вигоду з цього отримає лише росія

Зеленський буде у ПАР в четвер разом з Свириденко, президентський борт вже над Африкою

Україна ініціює спецзасідання ОБСЄ через масовані атаки РФ на українських цивільних

Міноборони допустило до використання безпілотний FPV-авіакомплекс "Генерал Черешня"

У селі Пужники на Тернопільщині 24 квітня розпочнуться ексгумаційні роботи за участі експертів України та Польщі

Кількість постраждалих у Марганці зросла до 51, у місті оголошено триденну жалобу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА