Інтерфакс-Україна
13:12 25.09.2015

Засідання тристоронньої контактної групи планується 29 вересня в Мінську

1 хв читати
Засідання тристоронньої контактної групи планується 29 вересня в Мінську

Тристороння контактна група щодо мирного врегулювання конфлікту на Донбасі під час Skype-зустрічі домовилася провести наступне засідання 29 вересня в Мінську, повідомила прес-секретар представника України в тристоронній контактній групі, другого президента України Леоніда Кучми Дарина Оліфер.

"Завершилася Skype-зустріч тристоронньої контактної групи за участю представників окремих районів Донецької та Луганської областей. Під час відеоконференції прозвучали доповіді українських і російських офіцерів зі Спільного центру з контролю та координації, - в цих повідомленнях йшлося про дотримання режиму припинення вогню", - написала Д.Оліфер на своїй сторінці у Facebook у п'ятницю.

Вона зазначила, що загалом цей режим на Донбасі дотримується.

"Також учасники зустрічі обговорили поточну роботу всіх тематичних підгруп і прийняли рішення: наступне засідання підгруп із питань безпеки та політичних питань відбудеться 28 вересня в Мінську. Результати їх роботи обговорять наступного дня, 29 вересня, на засіданні тристоронньої контактної групи, яке також відбудеться в Мінську", - написала Д.Оліфер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У КИЄВІ ЧУТИ ВИБУХИ, ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Кількість постраждалих у Чугуєві зросла до чотирьох осіб

Комітет Ради здоров’я нації підтримав законопроект про відновлення обов’язкової військової підготовки для студентів-медиків

Внаслідок ножового нападу на вокзалі в Гамбургу постраждали 12 осіб

Портнов напередодні вбивства відвідував Україну

Сибіга про смерть Портнова: До нас надійшла офіційна інформація з Іспанії, тривають відповідні процедури

Україна все ще розглядає Ватикан як можливе місце зустрічі делегацій України та РФ - Сибіга

Сибіга: Стратегія Росії - домогтися, щоб США вийшли з переговорного процесу

РФ вже тиждень формулює свій "меморандум" у відповідь на потребу припинити вогонь, потрібні санкції - Зеленський

Кількість загиблих внаслідок ракетного удару по Одеському порту збільшилась до 2 чоловік, поранених лишається 7

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА