Інтерфакс-Україна
13:27 26.09.2015

"Нафтогаз" підтвердив парафування угоди між Україною, Росією і Єврокомісією щодо умов поставок газу в Україну

1 хв читати
"Нафтогаз" підтвердив парафування угоди між Україною, Росією і Єврокомісією щодо умов поставок газу в Україну

НАК "Нафтогаз України" підтвердив парафування угоди між Україною, Росією та Єврокомісією щодо умов поставок газу в Україну.

"Під час зустрічі у п'ятницю міністр енергетики і вугільної промисловості України Володимир Демчишин, міністр енергетики РФ Олександр Новак, віце-президент Європейської Комісії Марош Шефчович обговорили й узгодили всі істотні параметри зобов'язувального тристороннього протоколу за зобов'язаннями уряду Російської Федерації, уряду України і Єврокомісії до нового зимового пакета. Документ був парафований, підписання та затвердження потребуватиме окремих процедур", - повідомляє прес-служба НАК "Нафтогаз України" в суботу.

Також повідомляється, що під час зустрічі було узгоджено всі ключові позиції щодо додаткової угоди до контракту на поставку газу між "Нафтогазом" і "Газпромом".

"Підписання додаткової угоди пов'язано з підписанням зобов'язувального протоколу", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп схвально відгукнувся про намір Путіна сплатити внесок за членство в Раді миру замороженими активами

Україна та Польща узгодили у Давосі першочергові кроки з підготовки URC-2026

Зеленський сказав, що хотів би укласти угоду – Трамп

У Москві відбувається зустріч посланців Трампа з Путіним - ЗМІ

Припинення атак на енергетичний сектор України і російські нафтобази можуть обговорити на тристоронніх переговорах в АбуДабі - ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок удару ворога по Камишувасі зросла до десяти - ОВА

Україна отримає новий пакет необхідної ППО – Зеленський за підсумками зустрічей в Давосі

Сили оборони відбили з початку доби 196 ворожих атак - Генштаб

Найважча ситуація з енергопостачанням в Києві, Київській та Дніпропетровській областях - Шмигаль

Стерненко став радником міністра оборони з питань підвищення використання БпЛА на фронті - Федоров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА