Інтерфакс-Україна
10:11 27.09.2015

Порошенко: інструктори зі США розпочнуть тренування українського спецназу з листопада

2 хв читати
Порошенко: інструктори зі США розпочнуть тренування українського спецназу з листопада

Інструктори зі Сполучених Штатів Америки з листопада почнуть проводити тренування українських військ спеціального призначення, повідомив президент України Петро Порошенко.

"Із листопада місяця ми домовилися про те, що, нарешті, розпочнеться підготовка українського спецназу, військ спецпризначення, яких готуватимуть найкращі американські інструктори", - сказав П.Порошенко під час спілкування з представниками української діаспори в США після прибуття до Нью-Йорка.

Він додав, що на сьогодні іноземні військові інструктори вже тренують підрозділи української Національної гвардії. "Це взаємообмін, взаємодопомога. Це не тільки цікаво українцям - навчатися в американських партнерів як воювати. Це цікаво американцям - навчитися як бити Росію", - сказав глава Української держави.

За словами президента, Україна на сьогодні не просто країна, яка не боїться Росії, а країна "яка дає їй по зубах".

Як повідомлялося, П.Порошенко прибув до Нью-Йорка для участі в заходах у рамках 70-ї сесії Генеральної асамблеї ООН. На вівторок, 29 вересня, заплановано виступ глави Української держави на загальних дебатах ГА ООН. У рамках програми візиту також заплановано участь президента в роботі низки самітів.

Крім того, заплановано зустрічі П.Порошенка з главами делегацій держав-учасниць Спільної групи з розслідування авіакатастрофи літака МН-17, експертами і політиками в Атлантичній раді і представниками американських ділових кіл.

За час роботи Генеральної асамблеї ООН президент України також проведе низку двосторонніх зустрічей із главами держав та політичними лідерами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рютте подякував Трампу за лідерство у досягненні миру: Тепер м'яч на боці Путіна

Зеленський: моя позиція щодо територіальних питань не змінилася

Глава ЄК: Сьогодні Європа, США та НАТО зміцнили спільну позицію щодо України

Трамп сказав, що перемир’я є одним із пріоритетів у розмові з Путіним – Мерц

Зеленський щодо "історичності" зустрічі на Алясці: треба дочекатися результатів

Зеленський: сподіваємося, що центральною темою на зустрічі на Алясці буде припинення вогню, після неї у нас буде контакт з Трампом

Мерц: Після зустрічі з Путіним Трамп проінформує Зеленського й очільників європейських держав

Більшу вигоду для РФ від мирної угоди Трампа-Путіна очікують 50% британців, для України – 5% - YouGov

Мерц: На Алясці мають бути обговорюватися питання української й європейської безпеки, ми передали цей меседж Трампу

Ми перемагаємо у всьому – Трамп звинуватив ЗМІ у поразницьких настроях щодо зустрічі з Путіним

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА