Інтерфакс-Україна
17:24 28.09.2015

"Укрнафта" має намір виплатити дивіденди за 2014 р. найближчим часом - новий голова компанії

1 хв читати
"Укрнафта" має намір виплатити дивіденди за 2014 р. найближчим часом - новий голова компанії

ПАТ "Укрнафта" має намір виплатити державі 632 млрд грн дивідендів за 2014 рік найближчим часом, заявив новий голова компанії Марк Роллінз на прес-конференції в Києві в понеділок.

"Сподіваюся, що найближчим часом будуть виконані зобов'язання за дивідендами за 2014 рік, можливо, навіть цього тижня", - сказав він.

При цьому М.Роллінз додав, що дивіденди за інші періоди "Укрнафта" планує виплатити державі до кінця поточного року.

Він повідомив про плани відновити управлінську команду компанії, проте від обговорення конкретних кандидатур відмовився.

Як повідомив М.Роллінз, його заробітна плата в "Укрнафті" складається з фіксованої частини та бонусів.

Голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв, у свою чергу, уточнив, що бонуси керівника "Укрнафти" залежатимуть від виплати дивідендів, а також від розробки нової стратегії розвитку компанії, яку має бути представлено на початку 2016 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кіпер: Візит представника НАТО Тернера в Одесу є чітким сигналом підтримки України та солідарності з Одещиною

У Покровську триває інфільтрація російських сил, ворожа піхота осідає в місті - DeepState

Ворог знову атакував дронами цивільний транспорт на Сумщині

Понад 131 бойове зіткнення за добу на фронті – Генштаб

Гегсет: Пентагон готується до дій після наказу Трампа на тлі звинувачень щодо Нігерії

Мешканець Вільхівської громади Харківської області травмувався на ВНП

Програма УЗ-3000 стимулюватиме подорожі в непікові періоди – АО "Укрзалізниця"

Росіяни вдарили балістикою по Чернігівщини, зафіксовано два прильоти по підприємству

Кіпер доручив надати правову оцінку нічному клубу в Одесі, де лунала російська музика

Трамп позитивно оцінив поїздку в Азію та зустріч із Сі Цзіньпіном, стверджує, що вона призведе до вічного миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА