12:43 30.09.2015

У Херсоні вночі невідомі пошкодили двері та вікна будівлі, де розміщується представництво президента в Криму - МВС

1 хв читати
У Херсоні вночі невідомі пошкодили двері та вікна будівлі, де розміщується представництво президента в Криму - МВС

У ніч на середу невідомі пошкодили вхідні двері та вікна будівлі в Херсоні, де розміщується представництво президента України в Автономній Республіці Крим, повідомляє прес-служба зі зв'язків із громадськістю Управління МВС України в Херсонській області.

Як зазначено в повідомленні, інформація про це надійшла правоохоронцям від працівника представництва в середу о 8:15. "На місце події виїхала слідчо-оперативна група райвідділу та керівництво Управління МВС в області. Нині на місці події працюють експерти-криміналісти", - йдеться в повідомленні.

Як розповів агентству "Інтерфакс-Україна" заступник начальника УМВС у Херсонській області Ілля Кива, біля входу до будівлі представництва президента України в АР Крим в Херсоні було кинуто вибуховий пакет, частково начинений металевими предметами. За його характеристикою, вибух був невеликий, "трохи більше, ніж від великої петарди".

"Ми розцінюємо це як терористичний акт, відомості про подію внесено до ЄРДР", - сказав він.

І.Кива наголосив, що на місці перебувають представники МВС, СБУ, прокуратури, тривають слідчі дії щодо можливих причетних до події осіб, зокрема приїжджих.

Він зазначив, що постраждалих немає, на той момент уночі на місці не було ні перехожих, ні працівників. Пошкоджені двері.

ОСТАННЄ

Міністри оборони Франції та Великої Британії обговорили підтримку ЗСУ для забезпечення довгострокової оборони країни

Представники США вирушили до РФ для обговорення припинення вогню в Україні – Трамп

USAID розірвало грантову угоду на $75 млн з Фондом підтримки енергетики в EUR1 млрд – Секретаріат ЕС

До міжнародного Реєстру збитків у Гаазі додали категорію зниклих безвісти – Федоров

Пропускні операції на вантажному напрямку пункту "Шегині" сповільняться до 10 травня – ДПСУ

Чернишов: питання залучення мігрантів є умовою повоєнного розвитку економіки, але суспільство ще не готове до цього

ЄС визначив коло товарів зі США, на які може запровадити мита - ЗМІ

Чехія візьме участь в 6 проєктах модернізації українських медзакладів

У держави не існує окремих політик чи програм для українців за кордоном - Чернишов

Інформація про захоплення росіянами Суджі станом на зараз не відповідає дійсності – Коваленко

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА