Інтерфакс-Україна
13:05 30.09.2015

Відведення озброєння калібром менше ніж 100 мм на Донбасі розпочнеться з Луганської області

1 хв читати
Відведення озброєння калібром менше ніж 100 мм на Донбасі розпочнеться з Луганської області

Перший етап відведення озброєння калібром менше ніж 100 мм на Донбасі розпочнеться з Луганської області, повідомив спікер Адміністрації президента України з питань АТО Андрій Лисенко.

"Планується, що це розпочнеться в Луганській області, потім цю процедуру буде перенесено на інші території, які йдуть уздовж лінії розмежування", - сказав він на брифінгу в середу в Києві.

При цьому А.Лисенко додав: "Ми сподіваємося, що інша сторона виконуватиме ці зобов'язання, які полягають у тому, що лінія зіткнення буде без важкого озброєння, без озброєння калібром менше ніж 100 мм".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Спроби РФ домогтися скасування авіаційних санкцій натикаються на спротив ЄС через ризики безпеки — ЗМІ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Китай припинив імпорт скрапленого газу з США після запровадження 15% мита й натомість наростив закупівлю російського - ЗМІ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

Рубіо і Волц виступають за удар по іранських ядерних об'єктах, Венс і Габбард налаштовані обережніше

Сибіга обговорив з головами МЗС Латвії та Польщі посилення тиску на РФ та зміцнення безпеки України

Рубіо повідомив Рютте, що за відсутності прогресу США відійдуть від "зусиль, спрямованих на посередництво в досягненні миру"

У шорт-листі кандидатів на главу "Укренерго" залишилися чинний керівник та ще два її представники

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА