Інтерфакс-Україна
15:32 30.09.2015

МОЗ України повідомляє про розкриття пропозицій конкурсних торгів за 7 програмами

2 хв читати
МОЗ України повідомляє про розкриття пропозицій конкурсних торгів за 7 програмами

Комітет із конкурсних торгів Міністерства охорони здоров'я України повідомляє про розкриття пропозицій конкурсних торгів за оголошеним семи процедур державних закупівель у період з 21 до 28 вересня 2015 року.

Як повідомила прес-служба міністерства, за цей період були розкриті пропозиції за такими напрямами: витратні матеріали для проведення сеансу гемодіалізу у хворих, які готуються до трансплантації - чотири лоти (за лотами №3, 4 не надійшло жодної пропозиції); діагностичні набори (медичні вироби для хворих у до - та післяопераційний період з трансплантації - два лота); лікарські засоби для лікування дітей, хворих на розлади психіки та поведінки зі спектра аутизму - 16 лотів (за лотами №11, 13 подано лише по одній пропозиції за лотами №12, 14 і 16 не представлено жодної пропозиції).

Крім того, розкриті пропозиції із закупівлі лікзасобів для лікування хворих на розсіяний склероз – п'ять лотів (за лотом №4 представлено лише одну пропозицію); медикаментів для дітей, хворих на мукополісахаридоз, три лоти; лікарських засобів для лікування дітей, хворих на дитячий церебральний параліч, а також за напрямом "Ліки (іміглюцераза, порошок для приготування концентрату для приготування розчину для інфузій у флаконах, 400 од.)".

МОЗ зазначає, що за результатами проведених, відповідно до встановленого законодавством порядку, процедур складені протоколи розкриття пропозицій конкурсних торгів, оприлюднених на веб-порталі "Вісник державних закупівель".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Автопідприємство Кабміну не продавало і не закуповувало нових автомобілів у 2025р

Петиція про зупинку метро в Києві о 9:00 під час хвилини мовчання не набрала необхідних для розгляду голосів

Окупанти обстріляли 12 населених пунктів в Сумській області за добу, без постраждалих

Військові підрозділи отримали 225 тисяч засобів ураження за 5 місяців роботи DOT‑Chain Defence – Шмигаль

Робота тролейбусів повністю відновлена на лівому березі Києва – КМДА

Жертвами протестів в Ірані стали вже 50 мітингарів та 14 правоохоронців – правозахисники

Сили безпілотних систем уразили за добу 913 ворожих цілей

Захисники України в ніч на 10 січня знищили або подавили 94 зі 122 засобів повітряного нападу росіян

Генштаб зафіксував впродовж доби 171 бойове зіткнення

Троє людей постраждали внаслідок нічної масованої атаки БпЛА ворога у Дніпропетровській області - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА