Інтерфакс-Україна
13:49 01.10.2015

Єдиний реєстр декларацій чиновників запрацює на початку 2016 року - Петренко

2 хв читати
Єдиний реєстр декларацій чиновників запрацює на початку 2016 року - Петренко

На початку наступного року почне роботу Єдиний реєстр декларацій чиновників, інформація про майновий стан держслужбовців стане доступною для всіх українців, заявляє міністр юстиції України Павло Петренко.

"Україна з наступного року отримає абсолютно нову модель декларування і моніторингу майнового стану державних службовців", - сказав глава Мін’юсту в четвер на брифінгу в Києві.

Він наголосив, що Національне антикорупційне агентство, а також будь-який громадянин України "зможуть у режимі онлайн побачити на сайті спеціального ресурсу декларацію будь-якого чиновника, починаючи від керівника держави і закінчуючи керівником районної держадміністрації".

На думку міністра, відкриття цього реєстру стане вагомою протидією корупції в Україні.

За словами П.Петренка, робота з підготовки цього контенту проводиться Мін’юстом впродовж півроку, і нині починається наступний етап - це розробка програмної продукції, витрати на це взяла на себе місія ПРООН. Відповідно, як заявляє міністр, Україна не витрачатиме коштів на розробку цього контенту.

"Я переконаний, що на початку наступного року цей інтернет-ресурс буде доступним", - сказав він.

У свою чергу глава Програми розвитку ООН Ян Томас Хімстра наголосив, що вже у понад 100 країн світу працюють такі системи, а кількість людей, які повинні декларувати свої прибутки і майновий стан, перевищує 1 млн осіб.

Зайти на сайт і дізнатися інформацію зможе будь-який українець, а Національне агентство з питань запобігання корупції порівнюватиме декларації чиновників з їхнім реальним способом життя.

Міністр юстиції звернувся до держслужбовців, щоб вони вже збирали інформацію про свій майновий стан, а експерт "Реанімаційного пакета реформ" Дмитро Котляр додав, що нині запускається тендер на розробку цієї програмної продукції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ті, в Росії, хто сумнівається в серйозності намірів Трампа припинити війну, помиляються - Грем

Сили оборони відбили з початку доби 131 ворожу атаку - Генштаб

Одна людина постраждала внаслідок атаки ворожих ударних БпЛА в Сумській області – ОВА

Кабмін перепризначив Постоловську заступником міністра соціальної політики, сім’ї та єдності

Кабмін призначив Єрмоличева першим заступником, Самоненка - заступником міністра фінансів, а Бочка - держсекретарем Мінфіну

Кабмін призначив Башлика, Висоцького і Перелигіна заступниками міністра економіки

Уряд призначив Бережну тимчасовою виконувачкою міністерки культури та стратегічних комунікацій

Україна уже представляє партнерам документ щодо потреб у фінансуванні виробництва дронів

Зеленськй підписав закон, згідно якому військовополонені мають отримувати такі ж фінансові гарантії, як і всі захисники

Зеленський підписав закон, який дає СБУ більше можливостей проводити спеціальні операції на захист України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА