Інтерфакс-Україна
17:02 08.10.2015

Київ пропонує створити в тристоронній контактній групі робгрупу з повернення Україні контролю над кордоном із РФ - Кучма

1 хв читати
Київ пропонує створити в тристоронній контактній групі робгрупу з повернення Україні контролю над кордоном із РФ - Кучма

Другий президент України, представник країни в тристоронній контактній групі Леонід Кучма відзначає доцільність створення в тристоронній контактній групі ще однієї підгрупи - з повернення контролю над українсько-російським кордоном.

"Така вимога (повернення контролю над кордоном і моніторинг ОБСЄ - ІФ) від української сторони завжди є на наших зустрічах. Ми, передусім, пропонуємо створити п'яту підгрупу в нашій тристоронній контактній групі, щоб обговорити таку проблему. Ви розумієте, що сьогодні не можна взяти прикордонників і послати туди - невідомо куди. До цього необхідно готуватися", - сказав він журналістам у Харкові в четвер.

За словами Л.Кучми, прикордонники зможуть стати на кордоні тоді, коли "всередині цього регіону буде мир і спокій". "Цього домагатимемося, але це станеться не завтра", - вважає він.

Л.Кучма також позитивно оцінює рішення в Парижі "Нормандської четвірки" щодо ОБСЄ. "Для ОБСЄ рішення в Парижі "Нормандської четвірки" дуже позитивне про те, що місія ОБСЄ (ми вважаємо, що буде можливість) здійснюватиме моніторинг усього неконтрольованого українсько-російського кордону. Там були тільки дві точки, можна сказати. Це вже плюс у наших відносинах для Російської Федерації в цьому плані", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленська обговорила з директором з питань освіти ОЕСР результати дослідження "Індексу майбутнього"

Ziferblat зі сцени першого півфіналу "Євробачення-2025" подякували Європі за підтримку України

Україна і США підписали додаткові угоди до угоди щодо корисних копалин - Мінекономіки

З початку доби Сили оборони відбили 125 ворожих атак - Генштаб

Україна готова до будь-якого формату переговорів, якщо це допоможе досягти справедливого миру – Єрмак

Флот SkyUp Airlines отримав перший літак Airbus A321Neo, - ЗМІ

УЗ оновила електронний бланк квитка до Польщі

Черги на українсько-польському кордоні, попри блокаду ПП " Ягодин – Дорогуськ" відсутні, - Мінрозвитку

Росію на переговорах в Туреччині можуть представляти Лавров і Ушаков

Свириденко передала в посольство США ноту, яка підтверджує завершення внутрішніх процедур щодо інвестфонду

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА