13:03 12.10.2015

Порошенко: Українці довіряють ЗСУ і дадуть гідну оцінку тим, хто шельмує у Facebook армію, а самі пороху не нюхали

1 хв читати
Порошенко: Українці довіряють ЗСУ і дадуть гідну оцінку тим, хто шельмує у Facebook армію, а самі пороху не нюхали

Президент України Петро Порошенко заявив про значне зростання рівня довіри українців до Збройних сил держави.

"Ніколи в історії України такого не було, чого ми досягли за цей рік, коли українській армії український народ довіряє на рівні церкви. Немає авторитетнішого органу в державі, якому б так довіряв український народ і, до речі, українське керівництво держави та український президент", - сказав П.Порошенко на зустрічі з командирами середньої ланки ЗСУ, що брали участь в АТО, напередодні Дня захисника України в Києві в понеділок.

Він додав, що "жодним чином не поділяє популістського критиканства на адресу українського генералітету та його внеску у створення ЗСУ і захист вітчизни".

"Треба припинити шельмувати українську армію, особливо тим, хто пороху не нюхав, на фронті не був, відкупився або захистився від нього "білим квитком" інваліда, а потім сидить зі сторінок Facebook повчає як воювати справжніх бойових героїв", - сказав президент, додавши, що даватиме рішучу відсіч таким спробам.

За словами П.Порошенка, під час місцевих виборів роблять спроби дати оцінки політиці оборони держави. "Усі вони на прапор піднімають спробу дати оцінку українським військовим. Я упевнений, що це політиканство треба зупинити, і народ найближчим часом дасть гідну оцінку таким горе-шельмувальникам", - сказав він.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА