Інтерфакс-Україна
16:57 12.10.2015

У Києві до Дня захисника України відкриється виставка "Сила нескорених"

2 хв читати
У Києві до Дня захисника України відкриється виставка "Сила нескорених"

У День захисника України в Києві відкриється виставка "Сила нескорених", на якій будуть представлені сучасні зразки озброєння та військової техніки Збройних сил України.

"Загальний слоган події (заходів з нагоди Дня захисника України - ІФ) звучатиме так: "Сила нескорених"", - повідомила член правління Українського кризового медіа-центру Наталія Попович на брифінгу в понеділок.

Вона поінформувала, що серед заходів, які заплановані у Києві на 14 жовтня - виставка на Михайлівській площі. Заплановано, що вранці в середу її відкриє президент, а з 11:00 до 20:00 вечора з 14 до 18 жовтня цей захід зможуть безкоштовно відвідати всі бажаючі.

Н.Попович зазначила, що на виставці будуть представлені новітні зразки військової техніки, що використовують воїни в АТО.

Крім техніки будуть представлені унікальні зразки стрілецької зброї, обмундирування, військове обладнання і службові собаки українських прикордонників.

"Окремо на площі перед МЗС буде представлена військова техніка, яку надавали Україні інші країни", - додала вона.

Також на території виставки відбудуться майстер-класи українських волонтерів.

На Хортиці в цей день заплановано проведення клятви ліцеїстів з різних військових ліцеїв, що, згідно із задумом організаторів, має у подальшому перетворитися на традицію.

"У цьому заході заплановано участь президент Петра Порошенка", - повідомила Н.Попович.

Крім того, за її словами, 14 жовтня на всіх основних телеканалах у вечірній час заплановано показ фільм "Рейд" про сучасних героїв України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 148 ворожих атак - Генштаб

Двоє цивільних зазнали поранень внаслідок атак російських дронів по Херсону – ОВА

Один цивільний загинув внаслідок ворожих артилерійських обстрілів Сумської області – ОВА

Робоча група опрацює розвʼязання питань щодо лікування поранених військовослужбовців у цивільних лікарнях - нардеп

Кабмін призначив мовним омбудсменом Олену Івановську

Комітет нацбезпеки рекомендував Кабміну підготувати зміни до законів для протидії використання вітчизняних засобів звʼязку Росією

Двоє загиблих та двоє постраждалих внаслідок ворожих обстрілів у Харківській області

Трамп не виключив, що його дедлайн для припинення війни РФ проти України зрештою може становити менше ніж 50 днів

Зеленський доручив уряду заснувати академічні стипендії пам'яті захисників та захисниць України

У Вінниці викрито й затримано хлопця, який за завданням ворога заклав вибухівку біля багатоповерхівки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА