Інтерфакс-Україна
13:30 13.10.2015

ВР розгляне пакет законопроектів щодо отримання безвізового режиму з ЄС на початку листопада, сподівається Яценюк

1 хв читати
ВР розгляне пакет законопроектів щодо отримання безвізового режиму з ЄС на початку листопада, сподівається Яценюк

Парламент на початку листопада поточного року розгляне пакет законопроектів для отримання Україною безвізового режиму з країнами ЄС, заявляє прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"Сподіваюся... що ми на першому пленарному тижні, що розпочнеться 3 листопада, почнемо роботу для ухвалення в цілому всіх законопроектів, які необхідні для введення безвізового режиму", - заявив А. Яценюк, відкриваючи засідання уряду у вівторок у Києві.

За словами прем'єр-міністра, для введення безвізового режиму необхідно ввести в дію документ для внутрішньої ідентифікації громадянина України. "Один з елементів безвізового режиму – це внутрішня ідентифікація громадян України і видача замість цих книжечок радянського зразка ідентифікаційних карток для громадян України, яку сьогодні презентує Державна міграційна служба України", - додав А. Яценюк.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюються

НР "Укренерго" на позачерговому засіданні створила комітет з етики та запобігання корупції

Генштаб ЗСУ: Уражено "Невинномиський Азот", що виробляє базові компоненти для вибухових речовин

Слухання про викрадення Росією дітей відбулося в Конгресі США, головував сенатор Грем

Окупанти атакували дронами Городню Чернігівської області, двоє цивільних поранені

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА