Інтерфакс-Україна
18:34 13.10.2015

Доповідь міжнародної групи щодо аварії MH17 наближає до встановлення правди - Кемерон

1 хв читати
Доповідь міжнародної групи щодо аварії MH17 наближає до встановлення правди - Кемерон

Прем'єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон вважає, що результати доповіді про причини катастрофи літака "Боїнг" рейсу MH17 на Донбасі наближають до встановлення правди.

"Справедливість має бути встановлена для всіх жертв MH17. Сьогоднішня доповідь на один крок наближає нас до встановлення правди", - йдеться на офіційній сторінці прем'єр-міністра у Twitter.

Як повідомлялося у вівторок, міжнародна група експертів, що розслідує причини аварії "Боїнга" "Малайзійських авіаліній" на сході України, представила підсумки розслідування авіакатастрофи.

У доповіді зазначено, що лайнер 17 липня 2014 року був збитий ракетою ЗРК "Бук". Проте група прямо не вказує на причетність до катастрофи Російської Федерації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На заході і півночі України на вихідних дощі, місцями з мокрим снігом

Міносвіти, Мінсоцполітики і Мінкультури все ще не запустили роботу кадрових резервів для роботи на деокупованих територіях

Сибіга: Зараз час на дипломатію, але вона має опиратися на міцну українську армію

У найхолодніший місяць зими середня вартість опалення в Києві становила 27,6 грн за 1 кв. м – КМДА

Генпрокуратура Молдови домоглася затримання у Великій Британії олігарха Платона

Поліція спростувала інформацію щодо того, що вбивця Ганула здався правоохоронцям

Зеленський відзначив держнагородами більше 300 воїнів

Глава МЗС Австрії: Наші компанії могли б зробити значний внесок у відбудову України, незабаром до Києва вирушить бізнес-делегація

Поліція просить допомогти з розшуком чоловіка, причетного до вбивства активіста Ганула

Міносвіти розповіло, на які проєкти вплине призупинення фінансування USAID

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА