Інтерфакс-Україна
13:23 16.10.2015

Порошенко виступає за дерегуляцію в портах

1 хв читати
Порошенко виступає за дерегуляцію в портах

Президент України Петро Порошенко виступив за здійснення дерегуляції в українських портах.

Під час відкриття центру адмінпослуг в Одесі в п'ятницю глава держави поінформував, що приїхав із міністром інфраструктури Андрієм Пивоварським. "Сьогодні я попросив його, щоб ми подивилися і перевірили наші кроки щодо дерегуляції ситуації в портах", - додав він.

П.Порошенко зазначив, що раніше в портах було дуже тривале оформлення суден через хабарі та інші корупційні схеми.

"Від початку вересня за моїм дорученням введено програму дерегуляції. За добу корабель перед тим, як прийти, надсилає телеграму, всі довідки в усіх відомствах за цю добу підготовлені, оформлення корабля займає 15 хвилин. Так має бути. Чи є так насправді зараз - ми зараз в Одесі і перевіримо", - зазначив президент.

Він поінформував, що у рамках поїздки до Одеси має намір поспілкуватися з капітанами іноземних суден, щоб перевірити, яка ситуація в Одеському порту з оформленням.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість загиблих у Києві зросла до трьох, серед них дитина – КМВА

До пʼяти зросла кількість постраждалих у Києві внаслідок атаки ворога

Відомо про одного загиблого чоловіка внаслідок ворожої атаки в Києві - КМВА

У Дарницькому районі Києва пошкоджено пʼятиповерхівку з першого по пʼятий поверхи

Відомо вже про чотирьох постраждалих у Дніпровському районі Києва - мер

В результаті ворожої атаки в Києві госпіталізовано двох постраждалих, пошкоджено будівлі в трьох районах

В столиці внаслідок атаки горить дитячий садочок і багатоповерхівка – КМВА

У Дарницькому районі Києва пошкоджено два житлові будинки внаслідок ворожої атаки

Через знеструмлення залізничної інфраструктури у Вінницькій області низка поїздів курсуватиме із затримками - УЗ

У Києві медики виїхали на виклик у Дніпровський район, екстрені служби — у Шевченківський і Дарницький - Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА