Інтерфакс-Україна
12:17 17.10.2015

Вибух гранати на Виноградарі в Києві пошкодив три автомобілі – міліція

1 хв читати
Вибух гранати на Виноградарі в Києві пошкодив три автомобілі – міліція

Вибух прогримів вночі на житловому масиві "Виноградар" у Києві, пошкоджено три автомобілі, люди не постраждали. На місці події міліція знайшла предмет, схожий на гак від гранати.

Як повідомляє відділ зв'язків із громадськістю ГУМВС України в Києві, інцидент стався на автостоянці. Виклик про вибух надійшов до міліції близько двох годин ночі.

"Унаслідок частково зіпсовані три автомобілі: осколкові пошкодження металу на кузові, коліс, вікон та лакофарбового покриття", - йдеться в повідомленні міліції.

Під час огляду території експерти вилучили металеві осколки і металевий предмет, "зовні схожий на ручку-гак від гранати", за попередньою інформацією, від РГД-5.

Слідчий відділ Подільського РУ ГУМВС України в Києві розпочав кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 КК (хуліганство). Правоохоронці обстежують прилеглу територію на наявність камер відеоспостереження, встановлюють можливих свідків нічного інциденту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нацполіція викрила міжнародний шахрайський call-центр, який ошукав іноземців на понад 186 млн грн

Рада не підтримала скасування голосування за закон про забезпечення поваги до суду

Верховна Рада взяла до подальшої роботи проєкт держбюджету-2026

Глава МЗС Литви прибув до Києва

Росіян відкинули біля Володимирівки, вони просуваються у трьох областях - DeepState

"Епіцентр" відкриває новий ТРЦ в Обухові

Концепцію реорганізації органів влади на окупованих територіях презентують у листопаді - Кулеба

Відкрито перший в Україні автономний АЗК, який заряджає електромобілі енергією сонця

Президент Євроради оголосив про неформальну зустріч у Копенгагені 1 жовтня та окреслив основні питання обговорень – безпека та допомога Україні

Парламентарі готують звернення до ДБР у зв'язку з перешкоджанням роботи комітету з питань нацбезпеки з боку Безуглої

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА