Інтерфакс-Україна
12:25 18.10.2015

Під Києвом тліє близько 106 га торфовищ

1 хв читати
Під Києвом тліє близько 106 га торфовищ

Станом на 07.00 неділі в 11 районах Київської області триває гасіння 22 локалізованих осередків тління торфу на загальній площі близько 106 га.

Як повідомляє прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій, до гасіння тління торфу від ДСНС залучено 238 людей і 76 одиниць техніки.

У зв'язку з тління торфу окремих районах міста Києва можливе відчуття запаху в повітрі продуктів горіння.

Радіаційний фон у Києві та Київській області перебуває в межах норми і становить в середньому 12-13 мікрорентген на годину (безпечний рівень радіаційного фону до 30 мікрорентген на годину).

Радіаційний фон в зоні відчуження становить в середньому 24 мікрорентгени на годину (безпечний рівень радіаційного фону до 50 мікрорентген на годину).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стефанішина: Україна розраховує на активну роль США у припиненні війни з Росією

СЗР: ОПЕК має значний запас міцності у видобутку нафти, Росія – серед аутсайдерів

Безпілотники атакували Запорізький район: понад 1,7 тис. абонентів залишилися без світла - ОВА

"Укренерго" у понеділок вводить графіки обмеження потужності для промисловості в окремих регіонах

У Сумському районі вже 13 поранених осіб та один загиблий - ОВА

Президент Литви пропонує обмежити транзит до Калінінграда та закрити кордон із Білоруссю - ЗМІ

До 10 зросла кількість постраждалих внаслідок ворожого удару по мікроавтобусу у Сумському районі

На Кіровоградщині троє людей загинули від отруєння чадним газом, серед них двоє дітей

Командувач СБС Бровді підтвердив удар по Бєлгородському водосховищу

1200 дронів за тиждень: Зеленський закликав до спільної відповіді та повідомив про постачання "Міражів" і ракет

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА