Інтерфакс-Україна
16:27 19.10.2015

У Кабміні виступають за посилення законодавства в питанні регулювання судноплавства - Зубко

1 хв читати
У Кабміні виступають за посилення законодавства в питанні регулювання судноплавства - Зубко

Урядова комісія запропонує посилити законодавство в частині регулювання судноплавства, заявив віце-прем'єр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, керівник комісії з розслідування причин аварії катера "Іволга" Геннадій Зубко.

"Я думаю, що ми вноситимемо пропозицію підходити ближче до європейського законодавства - в частині посилення відповідальності за керування такими транспортними засобами. Для розуміння: на сьогодні в Європі якщо людина вимикає радіолокацію, то її звільняють від керування, вилучають сертифікат, і вона більше ніколи його не зможе отримати", - сказав Г.Зубко на брифінгу в Києві в понеділок.

Крім того, після цієї катастрофи доручено перевірити плавзасоби, їх електронне та радіопередавальне оснащення. Також буде перевірено ліцензії та сертифікати на можливість керування таким транспортом, окрім цього, відбудеться облік усіх можливих (не лише сертифікованих) причалів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Швеція готова надати винищувачі й допомогти з розмінуванням Чорного моря – прем'єр

Костел Святого Миколая в Києві передали парафії в користування на 50 років

Семеро людей постраждали внаслідок нальоту російських БпЛА на Дніпро - мер

Внесок Бельгії у збереження миру в Україні полягатиме в наданні повітряних і морських сил й підготовці військових – де Вевер

Мелоні підтвердила виключення можливості відправлення італійських військ в Україну

Українська делегація провела ще одну зустріч з представниками США

Ворожі БпЛА пошкодили житлову багатоповерхівку й спричинили пожежі у Дніпрі – ОВА

Зеленський про домовленості в Парижі: важливо, що сьогодні є ґрунтовні документи коаліції

Макрон заявив, що кілька тисяч французьких військових можуть бути розгорнуті в Україні після припинення вогню - ЗМІ

Україна у 2025 році відкрила 19 нових ринків для експорту агропродукції - Держпродспоживслужба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА