Інтерфакс-Україна
18:12 19.10.2015

Два тіла попередньо виявлено на борту піднятого катера "Іволга" - Мінінфраструктури

1 хв читати
Два тіла попередньо виявлено на борту піднятого катера "Іволга" - Мінінфраструктури

Щонайменше тіла двох загиблих виявлено на борту піднятого на поверхню катера "Іволга", який затонув у районі н. п. Затока (Одеська обл.) в суботу.

"Перша перевірка катера "Іволга", який нещодавно підняли з води, підтвердила наявність усередині щонайменше двох тіл загиблих. Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Юрій Васьков", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому в понеділок на сторінці Мінінфраструктури в соцмережі Facebook.

У міністерстві зазначили, що перевірка триває й "інформація оновлюватиметься".

Раніше повідомлялося про загибель 14 людей унаслідок НП із катером за 300 метрів від берега в районі Затоки. Нині рятувальники і слідство перевіряють інформацію про те, що на катері могли бути ще вісім людей, яких досі не знайшли.

Як повідомлялося, в суботу в Затоці Одеської області затонув катер "Іволга". Врятувати вдалося 22 людини.

Стосовно капітана міліція розпочала кримінальне провадження за ч. 3 ст. 276 (порушення правил безпеки руху та експлуатації залізничного, водного або повітряного транспорту) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном від п’яти до десяти років.

19 жовтня Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області заарештував на 60 днів капітана катера "Іволга" Олександра Книшева. Суд не передбачив для капітана можливість виходу з-під варти під заставу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фіцо після зустрічі з Трампом назвав його психічний стан "небезпечним" - ЗМІ

Окупанти вкотре обстріляли населені пункти України, є жертві та потерпілі

Дрони "Альфи" СБУ за минулий рік уразили 15 авіабортів РФ на п'яти ворожих аеродромах

Мультидисциплінарні групи для допомоги вразливим категоріям запрацювали в Деснянському районі Києва - Мінсоцполітики

Генштаб зафіксував впродовж доби 105 бойових зіткнень

ВАКС скасував виправдання керівника держпідприємства, засудженого за зловживання на будівництві доріг на Полтавщині

В Одеському порту зруйновано логістичні елементи, пошкоджено ангари та локомотив через атаку БпЛА – Кулеба

Внаслідок ворожої атаки на порт "Південний" пошкоджено об’єкти виробничої та залізничної інфраструктури - АМПУ

ПС ЗСУ: вночі знешкоджено 103 БпЛА, зафіксовано влучання балістики та 36 ударних безпілотників

США повідомили Україні, що вона має погодити мирну угоду з РФ для отримання гарантій безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА