Інтерфакс-Україна
18:11 25.10.2015

У Фінляндії до групи протидії російським ЗМІ увійде близько 100 чиновників

1 хв читати
У Фінляндії до групи протидії російським ЗМІ увійде близько 100 чиновників

У Фінляндії з представників канцелярії Державної ради і різних міністерств створюють спеціальну групу, завданням якої є пошук методів і способів протидії російським засобам масової інформації.

"Ми маємо намір, наприклад, розкривати поширювану брехню і боротися з різними маніпуляціями у відображенні історії Фінляндії", - повідомив керівник служби зв'язків із громадськістю уряду і експерт комітету Фінляндії з безпеки Маркку Мантіла в неділю газеті "Калева".

За його словами, "в ЗМІ Росії регулярно спотворюють висловлювання наших провідних політиків, і це не може бути випадковістю".

"Так, велика частина російських ЗМІ створює таку картину, немов керівництво держави і значна частина наших політиків просто-таки вимагають припинення санкцій ЄС", - сказав експерт.

Він вважає, що "метою Росії є за допомогою інформаційної війни зруйнувати єдність Європейського союзу".

Водночас він зазначив, що Фінляндія не вважає, що з Росією триває інформаційна війна.

Про деякі деталі нововведення М.Мянтіла розповів у газеті "Ілта-Саномат". Він зазначив, що уряд має намір залучити до роботи з протидії російським інформаційним каналам близько ста чиновників, зокрема з міністерства оборони. Проект буде запущено наприкінці нинішнього або на початку майбутнього року. До підготовки фінських борців із російською пропагандою будуть залучені фахівці з фонду Рузвельта і Гарвардського університету.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти обстріляли 14 населених пунктів Запорізької області, четверо постраждалих - Федоров

15 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Кремінь про порушення мовного закону на концерті в Києві: це про національну гідність і відповідальність буде

Іранський режим двічі намагався вбити Трампа, заявляє Нетаньягу

У Берліні напали на українця через національність - поліція

Трамп відреагував на стрілянину в Міннесоті, де вбито представницю демократів та поранено сенатора штату

Через черговий ракетний удар Ірану по Ізраїлю загинули троє людей і щонайменше 14 поранених

Напередодні саміту G7 президентка ЄК і Трамп обговорили ситуацію на Близькому Сході та в Україні

Окупанти втратили 210 військових на покровському напрямку, ще один бій триває - Генштаб

Ізраїльські сили ППО збивають ракети, запущені з території Ірану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА