Інтерфакс-Україна
12:34 26.10.2015

Вибори в Києві відбулися спокійно, міліція забезпечила правопорядок - начальник главку

1 хв читати
Вибори в Києві відбулися спокійно, міліція забезпечила правопорядок - начальник главку

Місцеві вибори в Києві відбулися спокійно, демократично, міліція забезпечила правопорядок, заявляє начальник ГУМВС України в столиці Олександр Терещук.

"Волевиявлення жителів Києва відбулося цілком демократично... Міліція забезпечила громадський порядок", - сказав О.Терещук у понеділок на брифінгу в Києві.

За словами начальника главку, порівняно з іншими виборами, ситуація з правопорушеннями була спокійніша, не було тих фактів порушень закону, які фіксували на виборах раніше.

"Міліції вчора працювалося краще і спокійніше, ніж раніше", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пожежа на цивiльному підприємстві через масовану атаку ворожих БпЛА у Харкові - мер

Електропостачання усім жителям Харківщини, які залишилися без світла через негоду 12 липня повністю відновлено - ОВА

Харків під атакою ворожих БпЛА - мер

Келлог обговорив з міністром оборони Великої Британії співпрацю у досягненні миру в Україні

Сили оборони відбили з початку доби 148 ворожих атак - Генштаб

Двоє цивільних зазнали поранень внаслідок атак російських дронів по Херсону – ОВА

Один цивільний загинув внаслідок ворожих артилерійських обстрілів Сумської області – ОВА

Робоча група опрацює розвʼязання питань щодо лікування поранених військовослужбовців у цивільних лікарнях - нардеп

Кабмін призначив мовним омбудсменом Олену Івановську

Комітет нацбезпеки рекомендував Кабміну підготувати зміни до законів для протидії використання вітчизняних засобів звʼязку Росією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА