Інтерфакс-Україна
16:11 26.10.2015

Білоруська "Бєлавіа" готова до збільшення транзитних рейсів через припинення авіасполучення між Україною і РФ

1 хв читати
Білоруська "Бєлавіа" готова до збільшення транзитних рейсів через припинення авіасполучення між Україною і РФ

ВАТ "Бєлавіа" (Білорусь) очікує збільшення транзитних рейсів між Україною і РФ через введення 25 жовтня санкцій, і готова до них, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у відділі реклами і комунікацій авіакомпанії в понеділок.

"Ми припускаємо, що збільшиться кількість транзитних рейсів. Наша компанія готова до цього. Зокрема і до можливої заміни повітряних суден на літаки більшої місткості", - повідомила в коментарі агентству представник "Бєлавіа".

Наразі в авіакомпанії не змогли дати прогноз, скільки може збільшитися обсяг транзитних рейсів.

В "Бєлавіа" нагадали, що зараз компанія здійснює щоденні рейси за маршрутом Мінськ-Київ-Мінськ, а також напередодні відкрила регулярні рейси до Одеси.

Співрозмовник агентства також зазначила, що є запит на співпрацю з "Бєлавіа" з інших міст України, зокрема, тривають переговори про можливе відкриття рейсів до Харкова.

Як повідомлялося, раніше Міністерство транспорту Білорусі заявляло про готовність білоруських перевізників збільшити частоту рейсів і місткість літаків у разі припинення авіасполучення між РФ і Україною.

Авіасполучення між Україною і РФ було припинено 25 жовтня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Добропільська контрнаступальна операція дозволила звільнити 174 квадратних кілометри - Зеленський

Нетаньягу вибачився перед прем'єром Катару за удар по Досі

Українські фахівці з протидії ударним БпЛА візьмуть участь у спільних навчаннях у Данії

Глава МАГАТЕ обговорив ситуацію на ЗАЕС із главою МЗС України

Скринінг українського законодавства на відповідність законодавству ЄС завершується – єврокомісарка Кос

МВС: Понад 1,7 тис офіцерів Служби освітньої безпеки вже працюють у школах

Галущенко обговорив з керівницею гендиректорату Єврокомісії з юстиції відкриття кластера "Основи"

Окупанти атакували прикордоння Сумщини з безпілотників, є жертва

Судно з Нідерландів загорілося в Аденській протоці внаслідок атаки хуситів

РФ створює перешкоди для підключення ЗАЕС до мережі й наражає на небезпеку Україну та Європу – глава ДІЯРУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА