Інтерфакс-Україна
09:20 27.10.2015

У Польщі офіційно оголошено про перемогу консерваторів на парламентських виборах

1 хв читати
У Польщі офіційно оголошено про перемогу консерваторів на парламентських виборах

Консервативна партія Польщі "Право і справедливість" (ПІС) взяла перемогу на минулих виборах у сейм - польський парламент, оголосив на прес-конференції голова Державної виборчої комісії (ДВК) Польщі Войчех Гермелінський.

За підсумками обробки всіх виборчих протоколів вона набрала 37,58% голосів. За ПІС іде "Громадянська платформа" з 24,9% голосів виборців, на третьому місці - рух рок-музиканта Павла Кукіза "Kukiz'15" (8,81% голосів).

Загалом у нижню палату парламенту Польщі пройшли представники п'яти політичних об'єднань.

Минулої неділі на виборах обиралися 460 депутатів сейму (нижньої палати парламенту) і 100 сенаторів (членів верхньої палати). Перші обиралися за партійними списками, другі - за одномандатними округами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти удвічі наростили обстріли міст і сіл Донецької області, двоє цивільних загинули, 10 поранені

Критично важливими в України є 9216 релігійних організацій - оновлений перелік Держетнополітики

Київ не втручається у справу українця, затриманого в Польщі у справі "Північних потоків", але консультує його, – посол

Український фільм "Ти - космос" здобув головну нагороду на Future Gate Sci-Fi Film Festival в Чехії

Виробник хумусів Yofi зупинив роботу після російського обстрілу

Зустріч президента з фракцією "Слуга народу" відбудеться після голосування в першому читанні Держбюджету-2026

Україна висловила занепокоєння щодо виступів російських культурних діячів у Швейцарії

Внаслідок атак РФ є знеструмлення у кількох регіонах

Прокуратура повідомляє про двох загиблих через нічні атаки ворога у Сумському районі

Російські дрони вночі атакували Ніжин, Прилуки, Семенівку, є влучання у нафтобазу та залізницю – Чернігівська ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА