Інтерфакс-Україна
10:12 27.10.2015

ОПЗ буде приватизований лише після зміни закону про приватизацію – Яценюк

1 хв читати
ОПЗ буде приватизований лише після зміни закону про приватизацію – Яценюк

Одеський припортовий завод (ОПЗ) буде приватизований лише після того, як будуть внесені зміни до закону про приватизацію і порядок оцінки державного майна.

"Мною було прийнято рішення: до того моменту, доки не буде змінений закон про приватизацію та порядок оцінки держмайна, не продавати 5% ОПЗ", - заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на прес-конференції з міністром торгівлі США Пенні Прітцкер у Києві в понеділок.

Прем'єр зазначив, що продаж 5% ОПЗ на біржі призвів би до того, що цей пакет придбав би український олігарх, після чого жодний іноземний інвестор не брав би участі в приватизації цього підприємства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Солом'янський район Києва викликали бригаду "швидкої" – Кличко

У Хайфі після удару Ірану зупинився нафтопереробний завод - ЗМІ

Окупанти втратили 221 військового на покровському напрямку, ще три боя тривають - Генштаб

Президентка Єврокомісії: наступного тижня відкриватимуть нову еру в стратегічному партнерстві на європейсько-канадському саміті

Громадян Великої Британії у Ізраїлі закликали зареєструвати свою присутність у британському МЗС

Україна та ЄС розпочали двосторонню зустріч у межах скринінгу законодавства в сфері довкілля, клімату та цивільного захисту - Міндовкілля

Альянс оприлюднив програму гаазького саміту НАТО

Киян попередили про загрозу ворожих БпЛА

ЄС продовжив санкції проти Росії, накладені у відповідь на незаконну анексію Криму

Депутати допускають призначення одного із урядовців послом у США, у Чернишова заявили, що чутки не коментують

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА