Інтерфакс-Україна
14:07 27.10.2015

Інформація про мінування будівлі Харківської обладміністрації не підтвердилася

1 хв читати
Інформація про мінування будівлі Харківської обладміністрації не підтвердилася

Інформація про мінування будівлі Харківської обласної державної адміністрації, що надійшла від аноніма у вівторок вранці, не підтвердилася, повідомляє відділ зв'язків із громадськістю Головного управління МВС України в Харківській області.

"Співробітники міліції евакуювали 540 осіб, протягом кількох годин проводили ретельний огляд 6 поверхів державної установи, а також обстежили прилеглу територію загальною площею понад 10, 8 тис. кв. м... Ніяких вибухових пристроїв або речовин правоохоронці не виявили. Зараз держустанова працює в штатному режимі", - повідомили в облуправління міліції.

Інформацію про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України. Співробітники райвідділу проводять розшукові заходи, щоб встановити, хто залишив неправдиве повідомлення про мінування.

Як повідомлялося, інформація про те, що будівлю обладміністрації нібито заміновано, надійшла близько 9:50 у вівторок.

ОСТАННЄ

План припинення війни запропонований через Віткоффа в Україні назвали ІПСО і "помилкою Трампа"

План припинення війни від США та РФ передбачає втрату Україною територій і суверенітету - ЗМІ

Гутерреш висловив осуд щодо ракетних та дронових атак Росії

Верховний суд Італії затвердив екстрадицію підозрюваного у підриві "Північного потоку" українця до Німеччини – ЗМІ

Кабмін звільнив заступника голови Держслужби з лікарських засобів Вовка

Україна хоче приєднатися до Рекомендації Ради ОЕСР щодо управління даними у сфері охорони здоров’я

Кабмін утворив Науково-дослідний центр Держспецслужби транспорту

Кабмін продовжив проєкт із надання послуги з формування життєстійкості

Кабмін затвердив перелік функціональних типів територій

Кабмін повертатиме розробникові проєкти актів, по яким не виконано рішення урядового комітету

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА