Інтерфакс-Україна
14:39 31.10.2015

Влада Єгипту оголосила загиблими всіх, хто перебував на борту російського літака, що впав на Синайському півострові

1 хв читати
Влада Єгипту оголосила загиблими всіх, хто перебував на борту російського літака, що впав на Синайському півострові

Усі 224 людей, які перебували на борту російського пасажирського авіалайнера, що розбився в Єгипті, загинули, повідомляє в суботу агентство АП з посиланням на єгипетську владу.

Спочатку в Каїрі вважали, що шанси знайти тих, що вижили, є. До місця катастрофи було спрямовано машини "швидкої допомоги".

Як повідомлялося, літак розбився на півночі Синайського півострова. Передбачається, що причиною катастрофи стала технічна несправність.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ситуація в Курській та Білгородській областях за добу суттєво не змінилась згідно даних Генштабу ЗСУ та DeepState, ISW повідомляє про просування

"Лісову мафію" викрито на Волині

Росія знову атакувала газотранспортну систему "Суджа" на Курщині - ЦПД

Уряд націлений досягнути консенсусу по угоді щодо мінералів з США та закликає до того утриматися від її коментарів

Мелоні пропонує розширити положення про взаємну оборону НАТО на Україну, не приймаючи її в Альянс

Перші похованні на НВМК планують розпочати в травні 2025р - Калмикова

Голова Держкомтелерадіо Наливайко задекларував 796,7 тис. грн доходів за 2024 рік

До України з Польщі екстрадували військовослужбовця, підозрюваного у скоєнні ДТП із тяжкими наслідками

Виведення ЗАЕС на енергетичні рівні потужності неможливе без деокупації та передачі під контроль "Енергоатома" – ДІЯРУ

Понад 8,4 тис. ветеранів та їхніх сімей отримали власне житло завдяки програмам Мінветеранів за 2020-2024рр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА