Інтерфакс-Україна
12:52 01.11.2015

Двоє українських військових загинули в суботу, підірвавшись на розтяжці в зоні АТО

1 хв читати
Двоє українських військових загинули в суботу, підірвавшись на розтяжці в зоні АТО

Двоє українських військовослужбовців загинули минулої доби в зоні проведення антитерористичної операції, повідомив речник Адміністрації президента України з питань АТО Олександр Мотузяник.

"Вчора в лісі, розташованому між Авдіївкою та Донецькою об'їзною дорогою на вибуховому пристрої підірвалися і загинули двоє офіцерів ЗС України", - розповів він на брифінгу в неділю в Києві.

Водночас, за словами спікера АП, за минулу добу на лінії зіткнення провокацій не зафіксовано. "Унаслідок бойових дій жоден український солдат не загинув і не був поранений. Згідно з інформацією Держприкордонслужби, вчора було зафіксовано політ одного ворожого безпілотника поблизу Маріуполя", - розповів О. Мотузяник.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США завдали удару по судну наркоторговців у Тихому океані

Росіяни вдарили БпЛА по Харкову - мер

Україні потрібне енергетичне припиненя вогню. Ми наближаємося до гуманітарної катастрофи – гендиректор ДТЕК у Давосі

У Білому домі назвали "продуктивним" перший день тристоронніх переговорів в Абу-Дабі

Трамп розкритикував Канаду через позицію щодо Гренландії та Китаю

На Київщині задіяно понад 4,4 тис. генераторів для забезпечення критичної інфраструктури, очікується додаткове обладнання від партнерів

Єдність та лідерство країн "NB8" посилають потужний сигнал: агресія РФ не буде нормалізована – Сибіга

США та ЄС планують залучити $800 млрд для десятирічного плану відновлення України – Politico

Шмигаль розраховує, що у найближчі дні вдасться перейти від аварійних до погодинних відключень

Умєров про тристоронні переговори між Україною, США та РФ: Завтра будуть ще зустрічі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА