Інтерфакс-Україна
13:39 02.11.2015

ВР має продемонструвати прогрес у прийнятті "безвізового пакета" впродовж 2-3 тижнів - Клімкін

1 хв читати
ВР має продемонструвати прогрес у прийнятті "безвізового пакета" впродовж 2-3 тижнів - Клімкін

Верховна Рада в найближчі 2-3 тижні має продемонструвати прогрес щодо ухвалення законів, які допоможуть Україні отримати безвізовий режим із країнами Євросоюзу, заявляє міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"15 грудня Європейська комісія має зробити останній звіт. Цей звіт готуватиметься фактично впродовж наступних 2-3 тижнів, і нам необхідно продемонструвати чіткий, зокрема законодавчий, прогрес саме впродовж цих 2-3 тижнів", - заявив П. Клімкін під час засідання погоджувальної ради керівників фракцій, груп і комітетів Верховної Ради України в понеділок.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко в неділю заявив, що Верховна Рада повинна до понеділка, 9 листопада, ухвалити решту дев'ять із 13 законів для введення безвізового режиму між Україною та ЄС. Спікер парламенту Володимир Гройсман у понеділок заявив, що Верховна Рада розгляне "безвізовий пакет" на засіданні в четвер, 5 листопада.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КМДА повідомила про початок реставрації Садиби Зеленських

В Україні в промислових масштабах фальсифікували пестициди провідних агроконцернів Європи та США - Нацполіція

Калмикова про народні меморіали на Майдані та біля стіни Михайлівського монастиря: я думаю, що вони там і мають бути

Зеленський заслухав доповідь Клименка про діяльність Нацгвардії на передовій

Прем’єр Латвії: перша партія БТР уже прибула в Україну, а наступна — на шляху

Дружина прокурора та його колишня на шоу "Супермама" розказали про приховані статки чоловіка, що призвело до питання про звільнення

Не впевнена, що квоти при працевлаштуванні ветеранів спрацюють, але преференції за рівних компетенцій підтримую - Калмикова

Рада продовжила строк проведення загальної мобілізації

Рада продовжила строк дії воєнного стану на 90 діб

СБУ і Нацполіція затримали ще 6 ворожих агентів, які готували теракти проти військовослужбовців Сил оборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА