Інтерфакс-Україна
14:18 03.11.2015

Україна закуповуватиме газ у "Газпрому" в I кв. 2016 тільки у разі привабливої ціни - Коболєв

1 хв читати
Україна закуповуватиме газ у "Газпрому" в I кв. 2016 тільки у разі привабливої ціни - Коболєв

Україна закуповуватиме газ у ВАТ "Газпрому" в першому кварталі 2016 року тільки в разі привабливої ціни, повідомив глава правління Національної акціонерної компанії (НАК) "Нафтогаз України" Андрій Коболєв в Києві у вівторок.

"Питання цінової пропозиції, яку нам зробить російська сторона, - це питання окремих переговорів. Ми чекаємо і сподіваємося на те, що наші російські продавці газу будуть розсудливими і запропонують нам конкурентну ціну. Якщо цього не буде, це означатиме, що ми увесь газ купуватимемо в Європі", - сказав глава "Нафтогазу України".

А. Коболєв додав, що укладання додаткової угоди на перший квартал 2016 року не потрібне, можна діяти у рамках документів, підписаних цього року.

Глава НАК також повідомив, що "Нафтогаз України" чекає сильного зниження ціни на газ із другого кварталу 2016 року.

"Чекаємо значного падіння ціни з другого кварталу 2016 року", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська і польська незалежність є гарантом свободи та безпеки усіх націй в цій частині Європи – Зеленський

До шістьох людей зросла кількість постраждалих від російських ударів по Запоріжжю – Нацполіція

Рішення ЄС про EUR90 млрд є перемогою для України — Зеленський

Прем'єр Польщі про кредит ЄС для України: Завжди краще мати хоч щось, ніж нічого

Вирішуючи з Україною спільні питання національної пам'яті, ми позбавляємо РФ можливості розділити нас - Навроцький

Україна буде рада бачити польські компанії у відбудові держави – Зеленський

Україна передала партнерам інформацію, де в Білорусі розташований російський "Орєшнік". Вони приймуть рішення, як реагувати

Навроцький дав зрозуміти, що підтримує передачу МіГ-29, якщо Польща отримає від України антидронові технології

Навроцький передав Зеленському враження поляків, що їхня допомога Україні не була належно оцінена

Україна може запропонувати Польщі співпрацю у захисті від дронів та морській безпеці - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА