Інтерфакс-Україна
16:46 03.11.2015

До районного бюджету Сватового перераховано ще 4 млн грн для надання матеріальної допомоги потерпілим

1 хв читати
До районного бюджету Сватового перераховано ще 4 млн грн для надання матеріальної допомоги потерпілим

До районного бюджету Сватового з бюджету Луганської області перераховано додаткові 4 млн грн для надання матеріальної допомоги потерпілим унаслідок вибуху боєприпасів на військовому складі.

"Додаткові 4 млн грн, які голова Луганської обласної державної адміністрації - керівник обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука виділив з обласного бюджету для надання матеріальної допомоги постраждалим унаслідок надзвичайної ситуації сватівчанам, уже перераховано до сватівського районного бюджету", - повідомляє Луганська обласна державна адміністрація на офіційній сторінці у Facebook у вівторок.

Як зазначають у Луганській ОДА, "це дасть змогу надати матеріальну допомогу кожному потерпілому у розмірі 5 тис. грн на одне домогосподарство або квартиру".

Як повідомлялося, пожежа на складах з озброєнням неподалік Сватового розпочалася близько 19:30 29 жовтня на площі 300 х 300м. На складах зберігалося майже 3,5 тис. тонн боєприпасів.

Пожежу було ліквідовано за добу. Проте потім періодично виникали осередки займання та вибухи.

Унаслідок надзвичайної події загинули чотири людини: троє військовослужбовців і місцева мешканка. Також кілька людей дістали поранень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд вносить в Раду на ратифікацію Угоди про вільну торгівлю із Туреччиною та про Всеосяжне економпартнерство з ОАЕ

Посли держав G7 позитивно відгукнулися на призначення Кушніра до ВККС

Трамп має намір стимулювати Путіна до миру, запропонувавши угоду по копалинам на Алясці – ЗМІ

Кошта назвав підсумки зустрічі щодо миру для України

Зеленський: Сподіваюсь, що сьогодні ми стали ближчими до закінчення війни

У КМДА закликають прокуратуру врахувати недоліки при будівництві метро у 2010 році

Зустріч "Коаліції охочих" продемонструвала високий рівень єдності - Схофф

На Харківщині одна загибла, одна поранена внаслідок ударів ворожих дронів

Через функціонал DOT-Chain Defence за два тижня поставлені перші 1 000 дронів

Кошта: ЄС має намір тісно співпрацювати з США задля миру, а припинення вогню – необхідний крок до переговорів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА