Інтерфакс-Україна
16:40 04.11.2015

Унаслідок "свавілля" в Печерському суді Києва важких травм ніхто не дістав

1 хв читати
Унаслідок "свавілля" в Печерському суді Києва важких травм ніхто не дістав

До Печерського районного суду Києва для з'ясування обставин бійки між нардепами і прокурорами прибув заступник начальника Головного управління МВС України в столиці Ігор Коваленко, передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна".

В. Коваленко прибув до Печерського райсуду Києва разом із оперативно-слідчою групою міліції для з'ясування обставин інциденту, що стався між представниками прокуратури та народними депутатами.

Він назвав подію в суді "свавіллям", але наголосив, що важких травм унаслідок силового протистояння ніхто не дістав.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Безпека може бути гарантована, якщо домовленості, зокрема у Вашингтоні, будуть реалізовані - Зеленський

Українська урядова делегація завершила робочий візит у США і прямує до Словаччини - ЗМІ

Орбан оголосив, що підготовка зустрічі Трампа й Путіна в Угорщині вже йде

Кривий Ріг зазнав масованої атаки російських дронів – МВА

Самі лише розмови про ракети "Томагавк" змусили Путіна шукати діалогу зі США – Сибіга

В ЄС попередньо схвалили EUR1,5 млрд Програму Європейської оборонної промисловості на 2025-27рр з EUR300 млн для України

Трамп припустив, що зустріч з Путіним в Угорщині може відбутися впродовж двох тижнів

Трамп припустив, що зустріч з Путіним в Угорщині може відбутися впродовж двох тижнів

Адвокати Жеваго розкритикували спецрозслідування проти нього, Франція повторно розглядає його екстрадицію

Сили оборони відбили з початку доби 146 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА