Інтерфакс-Україна
11:13 05.11.2015

ВАСУ дав захисту російських спецназівців 5 днів на усунення недоліків у позовах про визнання військовополоненими

1 хв читати
ВАСУ дав захисту російських спецназівців 5 днів на усунення недоліків у позовах про визнання військовополоненими

Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) надав 5 днів захисту спецназівців ГРУ ЗС РФ Олександру Александрову та Євгену Єрофеєву для усунення недоліків в їхніх позовних заявах у проханням визнати їхніх підзахисних військовополоненими.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі Вищого адмінсуду, відповідну постанову ВАСУ прийняв у середу ввечері. "Позовна заява Александрова залишити без розгляду та надати строк 5 днів з моменту отримання постанови для усунення зазначених у постанові недоліків", - йдеться в постанові суду, що стосується позову О. Александрова.

Таке рішення ВАСУ прийняв і за позовом О. Єрофєєва, також надавши 5 днів для усунення недоліків у заяві.

Крім того, в постанові ВАСУ наголошується, що у разі неусунення недоліків у позовних заявах Є. Єрофєєва та О. Александрова позови підлягають поверненню особі, яка звертається з позовною заявою. Ця постанова суду оскарженню не підлягає.

Раніше до ВАСУ надійшли позови захисту російських спецназівців, і в суду було 3 дні з моменту надходження позовів для вирішення питання про відкриття за ним провадження.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Застосунок "Реєстр+" буде тимчасово недоступний у зв’язку з проведенням технічних робіт

Глава МЗС Польщі: закликаємо Угорщину зняти вето на відкриття першого кластера переговорів про вступ України в ЄС

Інтенсифікація атак РФ після зустрічі на Алясці свідчить про те, що Москва не бажає миру – Сікорський

Ворог увесь день обстрілював Нікопольщину з дронів та артилерії, загинула жінка, є численні пошкодження будівель

Генсек НАТО оголосив про початок операції альянсу Eastern Sentry на східному фланзі

Сибіга відзначив суттєвий прогрес у вирішенні чутливих історичних питань з Польщею

Польща надала Україні 46 пакетів військової допомоги з 2022 року

Глава МЗС Польщі не підтвердив, що російські дрони намагалися атакувати логістичний центр у Жешуві

Зеленський обговорив з головою МЗС Великої Британії посилення ППО та далекобійні можливості України

На Ставці буде обговорюватись забезпечення армії боєприпасами та захист критичної інфраструктури – Умєров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА