Інтерфакс-Україна
10:01 06.11.2015

Зубко обіцяє виділити з резервного фонду 40 млн грн на відновлення Сватового

1 хв читати
Зубко обіцяє виділити з резервного фонду 40 млн грн на відновлення Сватового

З резервного фонду заплановано виділити близько 40 млн грн на відновлення інфраструктури м. Сватове Луганської області, постраждалого від пожежі складів ракетно-артилерійського озброєння, повідомив віце-прем'єр України Геннадій Зубко.

Як повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, про це Г. Зубко заявив на нараді з питань проведення оцінки збитку від пожежі та відновлення об'єктів, постраждалих унаслдідок НС, перебуваючи з робочим візитом у м. Сватове в четвер.

"Я можу сказати, скільки об'єктів пошкоджено - це 20 соціальних об'єктів, 59 багатоповерхівок і близько 500 приватних будинків. У 240 вже проведено обстеження і сьогодні визначені приблизні суми, які потрібні на відновлення. З резервного фонду заплановано виділити близько 40 млн гривень. Ми бачимо, що за такої кількості грошей ця трагедія набуває державного рівня", - зазначив віце-прем'єр.

У свою чергу, голова Луганської ОблВЦА Георгій Тука зазначив, що потрібно досліджувати кожен з пошкоджених об'єктів. "Це все потребує часу. Зараз Луганщина переживає не найкращі часи, але допомога надходила навіть з районів області. У мене зауважень щодо відновлювальних робіт немає", - повідомив керівник.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пісторіус заявив, що його країна не постачатиме Україні ракети великої дальності Taurus – ЗМІ

Ворожі БпЛА атакували промислове підприємство в Чугуєві - мер

Зеленський на нараді з прем'єром обговорив майбутню конфігурацію виконавчої влади

МАГАТЕ зафіксувала інтенсивну стрілянину на території ЗАЕС в ніч на неділю

Російський дрон атакував медиків під час евакуації пораненого у Сумській області – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 152 ворожі атаки - Генштаб

Сенатор Грем закликав стежити за новинами про продаж зброї і арештовані російські активи - ЗМІ

Сенатор Грем закликав стежити за новинами стосовно продажу зброї і арештованих російських активів

Уряд представить у понеділок нові рішення шодо виплат матерям і забезпечення школярів – Зеленський

Зеленський оприлюднив плани на візит спецпредставника Трампа в Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА