Інтерфакс-Україна
15:47 07.11.2015

Національну поліцію в Київській області очолив Вадим Троян – МВС

1 хв читати
Національну поліцію в Київській області очолив Вадим Троян – МВС

Начальником Головного управління Національної поліції у Київській області призначено полковника поліції Вадима Трояна.

"Сьогодні набув чинності закон України "Про Національну поліцію" і створення як юридичну особу публічного права головне управління Національної поліції у Київській області згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2015 №730... начальником головного управління Національної поліції у Київській області призначено полковника поліції Вадима Трояна", - повідомила в суботу прес-служба ГУ Національної поліції в Київській області.

У прес-службі також нагадали, що правоохоронці вже нової структури - Національної поліції України - мають право користуватися посвідченнями, печатками, логотипами та емблемами міліції та Міністерства внутрішніх справ України до кінця 2016 року.

Крім того, в цей період поліцейським дозволяється носіння та використання форменого обмундирування, визначеного для працівників міліції. "Тобто, до моменту забезпечення поліцейських належною уніформою, а органів і підрозділів Національної поліції - відповідною атрибутикою працівники поліції можуть користуватися форменим обмундируванням міліції", - зазначено в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Олесь Довгий написав заяву про припинення повноважень нардепа

ГУР: Зрадника та воєнного злочинця Грицая знищено в окупованому Бердянську

Кабмін удосконалив процедуру подачі заяв на отримання ветеранами компенсації частини оренди житла

МОЗ про поїздку регіонального директора ВООЗ до країни-агресора: офіційні візити до РФ мають бути призупинені

НВМК оголосило повторний тендер на будівництво 2-ої черги Національного військового меморіального кладовища

Хакатон НАТО з протидії FPV на оптоволокні зібрав рекордну кількість пропозицій, чверть – з України

Рада має намір покращити систему пільгового проїзду для ветеранів - нардеп

У ДСНС попереджають про небезпеку нерозірваних касетних боєприпасів та уламків дронів у Києві

СБУ та Нацполіція затримали ще 5 ворожих поплічників, які вчиняли диверсії на УЗ та палили авто ЗСУ

Кабмін затвердив Державну програму справедливої трансформації вугільних регіонів до 2030р

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА